Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A BL meccseketa PRO4 TV...

Cspapa kérdése:

A BL meccseketa PRO4 TV közvetíti a TV2 helyett, (a Digi Tv tudom marad a másik napon) ami szerintem nem csak visszaélés, de. Szóval kérdésem, van-e valakinek PRO4 csatornája, és az melyik szolgáltató melyik csomagjában van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van PRO4-em. T-Home Műholdas Családi csomag. Amúgy a Digi Sport nem közvetíti ?
2011. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nekem van de sokat nem ér a pro4 ! jobban jársz ha a digi tvét kötetsz be! am meg a pro4 a t-home családi csomag
2011. szept. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van Digi TV-m, de a keddi meccseket a csak a TV2 (most már a PRO4) a szerdai meccseket meg a Digi TV adta, szóval a feléről lemaradok, ha nincs Pro4. Ezért aljas a TV2!
2011. szept. 5. 08:10
 4/6 anonim válasza:
A digi is ad kedden BL meccseket. Csak a gubanc ott van, hogy kedden a TV2-nek elővásárlási joga van, így amit kiválaszt, csak ő adhatja (illetve a Pro4 adja, mert áttette arra), a Digi a maradékból választ. Tehát kedden a Barca-Milant csak a Pro4-en tudod nézni, vagy neten online streamen. A digi más meccseket ad. Egyébként tudomásom szerint Pro4 csak t-home családi csomag, illetve UPC Direct (nem kábeles upc, mert az más cég, csak azonos cégcsoport) valamilyen csomagjában van.
2011. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! MA KÖTTETTEM BE.... EZ VOLT A 3. SZOLGÁLTATÓ, HOGY LÁTHASSAK MINDEN MECCSET... NA EZ AZ ÜZLET...
2011. szept. 8. 17:16
 6/6 anonim ***** válasza:
43%
Rohadt nagy szemétség ez a TV2 részéről, hogy átrakták a másik csatárnájukra (ami csak UPC-n és T-home csomagban fogható) a meccseket. Remélem, hogy úgy járnak majd, mint a(z) UPC. Megy az arcoskodás ezerrel, aztán kicsivel később meg a haláltusájukat vívják majd. :)
2011. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!