Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segíts! Ma lesz egy nagyon jó...

Segíts! Ma lesz egy nagyon jó buli és mindenkínek megígértem h megyek de, nekem meg ma van a Harmadik napja menzeszem. Tehát nem a leggyengébb. nem lehet ezt valahogy befolyásolni? értelmes válaszokat lécii L/15

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Tampon+rendes betét. Nekem is megvan első nap ráadásul de tegnap elmentem bulizni, és nem zavart egyáltalán mert tudtam előtte cseréltem ki nem ázhatok át, és a tamponnal kombinálva kettős védelemben vagyok így nem is izgultam semmi miatt. Bár én szerencsés vagyok nekem az első nap is elég gyenge.
2011. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de még nem próbáltam tampont eddig..:/

de amúgy nagyon köszi a választ:)

2011. jún. 12. 13:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem próbáltad, akkor ne most állj neki, szerintem. Rakj be erős betétet, sötét nadrágot vegyél fel, biztos, ami biztos, hogy ne legyél feszélyezve. Vigyél magaddal plusz betétet, alkalom adtán ki tudod cserélni, gondolom lesz wc:) Ha nincsenek görcseid, szerintem simán menj el.
2011. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

görcseim nincsenek de nem is szokott leni.:)

wc meg lesz:)

2011. jún. 12. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
A menzesz az nem betegseg. Ugyanugy elheted eleted, mint a ho masik 25 napjaban. betet = csere, es kesz.
2011. jún. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ob mini az a legjobb,énis azzal kedtem;)
2011. jún. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!