Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tudnam a menstruaciom...

Hogyan tudnam a menstruaciom befolyasolni? Hogy rovidebb ideig tartson es hogy kevesebb legyen . (otthoni praktikak kellenenek ) : DDD

Figyelt kérdés
2010. aug. 14. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogamzasgatloval mindezt elerheted, persze csak emiatt ne kezd el szedni.
2010. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Pfuuu hány ilyen kérdésre válaszoltam már:D a fogamzás gátló is csak egy ideig használ, de nem érdemes bezavarni... aminek kikell jönnie az hagy jöjjön ki. -.-" xD akkora hülyeség lerövidíteni. amúgy a poén az hogy általában a szex miatt akarják a csajok "lerövidíteni" a dolgot... meg elhalasztani. De nem mi parancsolunk neki... Miért nem érti ezt meg senki?:D 5-6 napot ki lehet bírni...
2010. aug. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!Én is inkább azt mondom ne bolygasd meg.Hogy miért?Nekem volt régebben egy fogyókúrám,és emiatt pár hónapig nem jött meg,végül egy gyógyszeres kezelés segítségével nagynehezen megjött.Azóta nincs annyi mint régen,és tudom hogy hülyén hangzik(én se hittem volna anno...)de hiányérzetem van,vagyis valami azóta sem az igazi.Nem könnyebbülök meg úgy menstruáció után mint régen,pedig ez fontos lenne.Hidd el nem éri meg megzavarni a dolgot,én se hittem el annak idején,bár visszacsinálhatnám...

(21)

2010. aug. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Ha sok savas dolgot eszel, akkor elég rövid idő alatt lezavarhatod. A citrom erre a legtökéletesebb..viszont ha túlzásba viszed és ki akarnak nyalni, az nem lesz a pasinak egy jó szájíz-élmény. Ha hamarabb akarod hogy megjöjjön, vegyél forró fürdőket. Sok sikert, jó hancúrt :D

20/L

2010. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!