Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? 15 éves...

Mi lehet a bajom? 15 éves vagyok és még mindig késik a mensturációm. Mostmár szinte mindig pontosan 2 havonta jön meg.

Figyelt kérdés

Szerintetek? Mi a véleményetek?

Esetleg voltatok hasonlo helyzetben?

Elore is koszi a válaszokat.


2011. jún. 12. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz, ezt ki kell vizsgálni. Valami nincs rendben, de ezt senki nem fogja itt megmondani.
2011. jún. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Probald meg siettetni a menszeszed.Aneten sok dolgot ir arrol h hogy tudod elorebb hozni
2011. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

mikor jött meg elősször

mert ha 1-2 éve akkor az még nem gáz

2011. jún. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Egyik ismerősömnek mindig máskor jön meg. Van amikor rá egy hónapra, de előfordul hogy két hónapra stb. Voltak már kivizsgáláson de semmi baja. Lehet hogy nálad is ez van, de azért biztos ami biztos menjetek el orvoshoz.
2011. jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen azért ez még nem biztos, hogy problémát jelent. Főleg akkor, ha csak pár éve menstruálsz. Ha később is így marad, akkor mindenképp ki kell vizsgálni.
2011. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
én 22 vagyok ,sose jött meg rendesen,volt hogy 1 hónapot 3 hónapot fél évet késett.szekunder amenorrhoea-t írtak a papíromra,lehet fog.gátlót kell majd szednem,hormonvizsgálat eredményétől is függ.
2011. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!