Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aggódnom kéne? Menstruációs...

Aggódnom kéne? Menstruációs gondok!

Figyelt kérdés
Júni elsején jött meg, relatív hamar el is múlt (4napig tartott, nekem 6ig el szokott tartani), erre most megint vérzek odalent. Ez mi a csuda? Nemi életet nem élek, viszont borzasztó sokat stresszelek a vizsgák miatt, hnap lesz a "fő" vizsgám. Lehet ettől, vagy aggódnom kéne? Mit tegyek?
2011. jún. 13. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg, ha számít, májusban elkezdtem egy kicsit drasztikusabb fogyókúrát, amivel pár napja felhagytam, mert rájöttem, hogy butaság. Lehet összefüggés?
2011. jún. 13. 07:38
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem csak az idegeskedés miatt. de nem tudom, mióta menstruálsz már és mennyire rendszeres? emlékszem nekem anno volt olyan, hogy menstruáltam 2 napig, a követező alkalomkor meg 13napig. azt nem hinném, hogy a fogyókúrával összefüggésbe lenne, az idegeskedés viszont sokat számít. mindenesetre ha nagyon aggódsz, menj el nőgyógyászhoz, ő biztos megnyugtat.
2011. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
19 vagyok, olyan 6-7éve volt először. Többnyire rendszeres, persze az elején össze-vissza volt, de már jó ideje beállt, ilyen pár napokat persze szokott csúszni, de ilyen még nem volt, hogy 2héten belül kétszer... Kicsit megijedtem miatta:P köszi a választ!:)
2011. jún. 13. 08:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A fogyókúra is lehet felelős érte, főleg ha hírtelen akartál fogyni. Ha mindenképpen fogyni akarsz, akkor azt csak fokozatosan, hiszen az nem jön vissza gyorsan,
2011. jún. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, csak alapból a vizsgapara, némi magányéleti gonddal, amúgy se bírtam nagyon enni, gondoltam, akkor legalább profitáljak valamit az egészből:P hülyeség volt:) szóval talán, ha vége a vizsgaidőszaknak és helyrerázom az étkezésem, akkor nem lesz baj, ugye?
2011. jún. 13. 09:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet most van peteérésed, vannak lányok, akiknél pici vérzéssel jár, bár te nem írtad, hogy mennyi vér jött ki belőled. Nálam is mindig teljesen felborul a vizsgaidőszakban minden, legutóbb az egész alatt meg se jött, pedig magamon nem érzem, hogy stresszelek, valószínű tudat alatt.....
2011. jún. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendes, menzesz mennyiségű vér, a szokásos tüneteimmel (hasmenés, görcsök...). Remélem, tényleg csak a stressztől van...:S
2011. jún. 13. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!