Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon korai terhességnél...

Nagyon korai terhességnél gond lehet ez a folyás?

Figyelt kérdés
Kb. 4 hetes lehetek, még nem voltam dokinál. Megvárom a 6 hetet, hogy már lásson is valamit. A hasam néha enyhén görcsölget, de úgy tudom ez most normális, mert alakúl a méhem. Viszont ma kicsit sárgásabb folyásom van, mint amilyen lenni szokott. Eddig fehér és krémszerű volt. Nekem a mensi kezdődött mindig így. Lehet, hogy ez is a változásoktól van, vagy esetleg baj lesz belőle?
2011. jan. 13. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy baj lenne!

Nekem a 12. hétig barnás vérzésem volt, de nem lett semmi baj, hál Istennek!

Az enyhe görcsölés is természetes!

Gratulálok a babához!

2011. jan. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem meg pont igy kezdodott a baj...eloszor csak sargas volt es azt hittem valami fertozes ezert kertem idopontot a dokitol, aztan a sarga barna lett es a barna meg piros...a napokban lasson doki mert ez lehet (nem biztos) veteles tunete is ami nagyon sok esetben egy kis hormonpotlassal visszafordithato de ehhez az kell idoben elkezd a kezelest
2011. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha sárgásabb, én megnézetném a helyedben a bizt. kedvéért.Ha fehér lenne az nem gond, de ez utalhat valamire.
2011. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elején több hétig sok és sárgás folyásom volt, néha még most is, én is megnézettem, de semmi gond szerencsére. Doki szerint teljesen normális. 13 hkm
2011. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!