Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sógornőm bekerült a kórházba...

Sógornőm bekerült a kórházba tegnap este. Azóta nálam van a picike 4 hónapos egyfolytába sír. Én nem vagyok az az anya típus. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még pelenkázni sem tudok már elcsesztem egy csomó pelenkát.. fürdetéssel boldogulni fogok.. de a többivel.. Kell mesélni neki vagy ez lényegtelen? Játszani? Köszönöm a válaszokat. 26N
2011. aug. 8. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3%
Másra nem tudták volna rábízni?
2011. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nincs gyerekem, ezért lehet, hogy marhaságot írok.

Talán fáj a pocija, masszírozd meg gyengéden, körkörös mozdulatokkal.

Etesd rendszeresen (4-6 óránként talán). A pelenka nem nagy ördöngösség:) Elhiszem, hogy elsőre nem nagyon tudod hogy kell. Vedd ki a használtat, töröld le nedves törlőkendővel a babát felülről lefelé, nehogy a nemi szervéhez menjen a kaki. :) Pici hintőpor, a két lábát emeld meg, tedd alá az új pelust, fektesd vissza a bébit, igazítsd meg, ragaszd össze és kész:):) (Asszem ennyi):D


Sétálj, játssz vele. Énekelj neki, stb.

Mondanám, hogy segítek, de nem tudom, az országban merre vagy :D

2011. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Hol van az apa? Vagy a nagymama?
2011. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Teríts le plédet, vagy játszószőnyeget, tedd arra a babát. Adj a kezébe színes rágókát, tárgyakat. Hallgassatok zenét, azt nagyon szeretik a kicsik. Tedd babakocsiba, sétáljatok egyet, aludni is fog.
2011. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hiányzik neki az anyukája, azért sír egyfolytában. Amennyiben megetetted, tehát nem éhes, és tisztába is tetted, túl sok mindent nem tehetsz.Vidd sétálni, ha tologatod a babakocsival, talán megnyugszik.
2011. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ringasd babakocsiban vagy ölben

Enni inni mikor kapott?

Csörgője,egyéb zenélős játék,azzal próbáld szórakoztatni.


Mesélni neki még nem kell,maximum énekelhetsz neki:)


Hol laksz?

2011. aug. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szüleink külföldön vannak rájuk nem lehet bízni.. És a Sógornőm szülei már nem élnek. A bátyám meg vele van a kórházba + intézkedik. Adtam neki enni valót innit is. Pécsen élek.
2011. aug. 8. 11:50
 8/11 anonim válasza:
ha van rá lehetőség, húzd fel az anyja felsőjét, és úgy ringasd,az illattól meg fog nyugodni!
2011. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Náluk vagy? Akkor a játékai közül tudsz válogatni, ha nem náluk vagy, akkor bármi ami zörög, csörög, PET palack, vagy színes jó lesz. Szegénykém valószínűleg azért sír, mert hiányzik az anyukája. Próbáld sokat ringatni, halkan dúdolgatni neki. Ha tudsz sétálj vele sokat a városban. Anyuka ruhája jó ötlet. Remélem hamar meggyógyul a sógornőd.

Még annyi, hogy ez a kérdést esetleg írd ki a gyereknevelés babák témakörben, hátha van ott pécsi anyuka aki esetleg tudna segíteni személyesen is pár dologban. Jah és nem tudom milyen a védőnő, de ha normális akkor tuti kimegy és segít, legalább megmutatni a dolgokat.

2011. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!


2. vagyok, és pécsi.:)

2011. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!