Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Francia lakkozás a lábkörmökön...

Francia lakkozás a lábkörmökön, ezzel esetleg rossz benyomást teszek nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
Először megyek, gondolom, illene visszafogottabban, szerényen megjelenni, de nagyon nem szeretném most ezt elrontani, olyan jól sikerült.. Mondjuk ékszereket, láncokat otthon hagyom.
2009. márc. 22. 02:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Válogatott hülyeségeket tudtok kérdezni. Szórakozik valaki? Vagy ennyire buta vagy? Ne menj így a dokihoz, mert le fog k.urvázni, vagy hazazavar.
2009. márc. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Randevúra mész, vagy bemutatkozni az új munkahelyeden?

Miért kéne bármiben másképp viselkedni, kinézni, öltözni, azért mert nőgyógyászhoz mész? Azt hiszed a doki foglalkozik ezzel? Mi az, hogy visszafogottabban, szerényebben? Tényleg nem értem. Menj úgy ahogy mindíg, a lényeg, hogy azért mosakodj meg. A dokit abszolít nem érdekli, hogy lánc van-e rajtad vagy lil-e a körmöd, hogy milyen fazonra vagy borotválva, vagy milyen színű a hajad. Semmi köze hozzá. Ő orvos, nem az apósjelölted. Ne bomoljatok már ilyen hülyeségekkel.

2009. márc. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
hulye pi aa... ehez semmi kommentet nem lehet fuzni:S
2009. márc. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
A pina.at lakkozd ki franciara te igen buta noszemely!
2009. márc. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
ez egy kis h... liba aki eletebe eloszor festette ki a kormet:))))
2009. márc. 22. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
ikszdé.
2009. márc. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Már ne haragudj, de ez annyira buta kérdés, hogy nem vagyok benne biztos, hogy ezt komolyan gondolod. Annak, hogy rajtad nyaklánc van vagy ki van lakkozva a körmöd semmi köze sincs ahhoz, hogy te milyen ember vagy. Ha piercing lenne a nemi szervedben, még megérteném, de így...
2009. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Egyáltalán nem volt buta kérdés, és nyugodtan menj!

Járnak mindenfélék, a doki nem lepődik meg semmin, de ez a te lábad éppen ápolt és diszkrét.

Elvárás a francia lakkozás inkább. Nyugodtan hagyd fenn!

De látott ő már vöröset is, meg lábgombásat is, észre sem veszi.

2009. márc. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
A válaszolók meg ne használjanak ilyen hangnemet esetleg egy izguló tinilánnyal szemben! Ti nem izgultatok először?
2009. márc. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó: ne haragudj, de én sem vagyok még túl a 20-on, mégsem teszek fel ilyen kérdést...lehet, hogy nem buta kérdés, de a megfogalmazásból nem nagyon lehet másra következtetni. Miért kellene az ékszereket otthon hagyni pl.?
2009. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!