Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasi ultrahangra megyek....

Hasi ultrahangra megyek. Menstruálok és nem gond ha tampont használok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
???
2011. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha nem a hasadba teszed a tampont, akkor nem baj. :)
2011. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem. a tampon nem a hasadban van,hanem a hüvelyedben
2011. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, legfőképp az utolsó válaszadónak. Gondoltam "nyomhatja" azokat a szerveket is amiket épp vizsgálnak és nem igazán jó ha akkor használok éppen, amikor a vizsgálat történik.
2011. jún. 15. 10:01
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tudom hogyan nyomhatná.rakdmár kívülre magadra a tampont még a szeméremcsontod tetejéig sem ér.
2011. jún. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ide azért írnak hogy megtudjanak valamit. Én ezt szerettem volna megtudni. Kíméljenek az ilyen okoskák! Pont. Téma lezárva.
2011. jún. 15. 10:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Én amikor hasi ultrahangon voltam, akkor megnézte a méhemet is, sőt a veséimet is a doki, mert ráért...szóval szerintem ne szóljátok le a Kérdezőt!

De a tampont szerintem nem fogja látni.Vagy ha látná is, szerintem látott már annyi mindent, hogy nem fogja érdekelni.

De ha téged zavar, akkor esetleg arra az időre próbálj meg betétet használni, azt tuti nem látja meg :)

2011. jún. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az előttem szólónak. Tényleg. És már azt is megtudtam, hogy ha kismedence is van az ultrahangba, akkor bizony valaki javasolja hogy addig ki kell venni. Higgye már el pár ember hogy ami neki olyan természetes és mosolygós, az nem biztos hogy úgy van ahogy ő gondolja.
2011. jún. 15. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!