Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az nem gond ha csak 3napig...

Az nem gond ha csak 3napig menstruálok, és most nem volt olyan nagy a vérzésem. Ez mitől lehet? Elég volt tisztasági betétet használnom, nem volt nagy vérzés és sötétebb színe is volt, de nem fáj semmim, csak ez most, olyan furcsa.

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:

1 ha tini vagy és csak pár éve menstuálasz, akkor előfordul az ilyen

2 ha szexuális életet élsz, akkor tesztelj ;)

3 ha egyik sem, akkor doki

2010. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs esélyed arra,hogy terhes vagy, akkor nem gond. Én 31 éves vagyok minden nehézség nélkül teherbe estem és világ életemben 2 napig volt csak meg, és amíg nem kezdtem rendszeresen nemi életet élni és gyógyszert szedni volt olyan, hogy 2 hónapban meg volt, aztán nem majd megint megvolt, majd egy kicsike pecsételés.
2010. nov. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nem vagyok tini már rég:)Van egy 6éves fiam.Csak ilyen még nemvolt ,szokásosan fáj a derekam a méhem görcsölgetek,a szokásos havi jelek,csak most valahogy nagyon gyenge a vérzésem,sötétebb és alig van.Mondjuk nekem mindig is összevissza jött meg volt amikor meg se jött.Amúgy 25 éves vagyok.A válaszokat köszönöm szépen .
2010. nov. 2. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha mindig ilyen, mióta szültél, nem gond, bár érdemes lenne megnézetni.

Ha most változott meg, akkor doki. Figyelem! Ha csak egyszer, ebben a hónapban ilyen, az nem gond. Ha megismétlődik, akkor igen, mert a változás nagy baj jele is lehet.

2010. nov. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké . köszönöm szépen:)
2010. nov. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!