Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Élénkpiros vérzés, most már...

Élénkpiros vérzés, most már félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

teljsenn késégbe vagyok most már esve..... másfél hte voltt szűzhártya-bemetszésem, az ezt követő napokon kicsit pecsételgettem, amire a dokim lőre figyelmeztetett is, hogy előfordulhat. A hévéggn azonban egyik pillanatról a aamásikra élénkpiros vér ömlött belőlem körülbelül 5 percig, majd elállt. Eegyből ügyelet, nőgyógyász, nehogybaj legyen. A oki azt mondta ssemmi baj, van egy kis sebem, rosszul mozdulhattam, ne csinálja emmit. Vasrnap is, majd hétfőn is megindult ez a pár perces vérzés, egyébként egész nap semmi. Na kedd hajnalban arra keltemm, hogy "zúdul" belőlem a vér, egy-két perc alatt egy betétnyi. Reggel irány egy harmadik doki (aki műtött nem rendel ezen a héten), hogy monda meg mi van! Ő meg azt mondja hogy megjött a menstruációm... Kételkedtem, hisz ez napjában egyszer indul meg, egyébként is tudom milyen a menzeszem, nem élénkpiros és híg. De erősködött,, hogy igen ez az.

Szóval két doki kétfélét....miközben én ma reggel is majd elvéreztem, meert a eddiieknél még durvábban jött (pár perc alatt két betét).


Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett.. mit gondoltok mit tehenék most? Mmenjek el még egy dokihoz, miután kettő ellküldött, hogy emmi bajom? Nagyon ijjsztő ez a hirtelen vér, és ténylg nem is alvadt mint amilyennek a mensinek kéne lennie :((


20/L


2011. jún. 15. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen menj el egy 3. olrovoshoz, ez egyáltalán nem természetes.

Miért volt szűzhártya bemetszésed?

2011. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vastag és rugalmatlan a szűzhártyám, nem hogy az együttlét nem jött össze, a nődoki se tudott soha megvizsgálni rendesen :/


Örültem, hogy túlestem rajta, erre jön ez. Nem reagálom túl ugye? De mind a kettő doki olyat mondott ,amit nem hiszek, akár mennyire is bizonygatták. (ráadásul az egyik biztosan nem mond igazat...)

2011. jún. 15. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl. Az orvos feladata nem csupán annyi, hogy megvizsgál, hanem meg is kell, hogy nyugtasson véleményem szerint. És ha az ember egészségével valami nincs rendben, természetes, hogy aggódik. Mindenképpen addig menj orvoshoz, míg ki nem derül, hogy mi a bajod, mert az tényleg furcsa, ha ennyire vérzel, akár menstruációról van szó, akár nem.

Mielőbbi gyógyulást!

2011. jún. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi történt azóta? Elmúlt? Amióta kérdezted, velem is hasonló történt, és nekem a napokban kellett volna /kellett megjönnie, de felsértették a hüvelyemet és ugyan úgy élénkpiros enyhén alvadt vér jön. Nem tudom ,hogy ez most a menstruáció vagy mit?
2011. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Visszamentem a dokimhoz aki műtött, és megerősítette az első dokit: seb. Ahol bevágott két helyen nincsen varrat (nyilván), így a seb néha elkezd vérezni, azt mondta kell két hét neki, mire szépen begyógyul. Szóval ez nem mensi volt, amit gondoltam is.

Szerintem neked kedves utolsó, is ilyen problémád lehet. A dokik szerint ezzel nem lehet most mit kezdeni, lefertőtlenítette, és ennyi. Szerencsére azóta nem volt olyan erős vérzés, most várom, hogy megjöjjön aminek meg kell...:)

2011. jún. 18. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!