Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációm székrekedést...

A menstruációm székrekedést hoz magával, normális ez?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két menstruációm megérkeztéhez, nagyon kellemetlen székrekedés is társult. Ez mellett a a szexuális életemben is komplikációk léptek fel, nem hogy élvezni nem tudom, állandó fájdalommal jár.. a két combon belső felén, felső tájékon pedig foltok keletkeztek. Ezek összefüggő tünetek? Egyáltalán normális tünetek?
2011. jún. 15. 15:55
 1/4 anonim válasza:
Nekem hasmenésem van mindig:)
2011. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is mindig enyhe hasmenést hozott magával.

A foltok és a fájdalom nem hiszem hogy ezzel járó, és főleg nem normális tünetek.

2011. jún. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A menstruacio alatt a huvelyi izmok osszehuzodasa a belek izmaira is hatassal vannak, ezert okoz sokaknal enyhe hasmenest. En is naponta tobbx is megyek mikor megjon.


A szekrekedes, barmi okozza, nem normalis.

Igyal sok folyadekot, napi minimum 2 liter, lehetoleg viz.

Egyel rostos eteleket, illetve egyel minden etkezesnel valami "elot", azaz nyers, friss zoldseget, gyumolcsot. Az elo etelekben enzimek vannak, amik lebontjak a kajat es segitenek a gyomornak az emesztesben.

Ha nem tudsz igy etkezni, akkor szerezz valami jo kis enzyme kiegeszitot.


A sexualis gondokkal pedig keress fel egy orvost.

2011. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igyekszem 2,5 l folyadék felett inni, főleg vizet, mert veseköves típus vagyok... és rengeteg gyümölcsöt eszem, ráadásul laktózérzékeny vagyok, és tejet is rendszeresen fogyasztok... szóval több okom lenne a hasmenésre, mint a székrekedésre.. de az csak a menstruációval jelenik meg.
2011. júl. 9. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!