Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez meg micsoda? A combhajlatom...

Ez meg micsoda? A combhajlatomban a nagyajkam mellett bal oldalon előszokott fordulni, hogy megjelenik egy csomó, van mikor kisebb nagyobb, érintésre fájdalmas de 1hét alatt eltűnik. Van mikor begyullad a szőrtüsző és attól van. Ez talán más.

Figyelt kérdés
Szóval most nem egy csomó van ott hanem mintha valami ínszalag vagy valami szövet vagy nem tudom mi begyulladt volna, vagy bedagadt volna. 5napja van és ha kicsit megnyomom már fáj. Tegnap óta ment le belőle, de félek, mert ilyen nem szokott lenni. Mi ez? Menjek vele orvoshoz, ha nem múlik el még egy hét múlva? Vagy másnak is szokott lenni?
2009. márc. 22. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindeképp menj orvoshoz, mert a combhajlatokban nyirokmirigyek vannak és ha azok duzzadnak meg, az minden csak jó nem.
2009. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Először azt akartam írni hogy ezt a kérdést már feltetted egyszer. De aztán gondolkoztam hogy nem, hanem pont ezt mesélte Bódi Sylvi az egyik újságnak, hogy a combhajlatában volt egy csomó anno és elmúlt és előjött, elmúlt és előjött, aztán elment orvoshoz és kiderült hogy méhnyakrákja van és az a duzzanat azért jött ki ott neki mert azt jelezte a szervezete!! Megpróbálom előszedni az újságot és bemásolom mit is írtak pontosan!
2009. márc. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
na most jól beszartam. :S :S
2009. márc. 22. 16:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy olvastam, hogy 20-40 éves korban szokott előfordulni. 15 éves vagyok.
2009. márc. 22. 16:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

szia!

mekkora a csomó? 1 centi körüli? És lilás-pirosas?


(tudom hogy válaszolni kell nem kérdezni, de ha visszaírsz rá, még benézek) :)

2009. márc. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
kicsit hosszúkás. nincsen színe. már nem olyan nagy félcenti kb
2009. márc. 22. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Na vagyok! Felforgattam az egész házat az újság után de megtaláltam! Ez a március 12.-i Storyban volt benne. Szó szerint gépelem be ami az újságban van:


"Láttam azt a kinövést a combom tövénél, de nem tukajdonítottam neki különösebb jelentőséget. Feltűnt ugyan, hogy gyantázáskor mindig eltűnik, majd bármit csinálok vele, lassan visszanő, de azt hittem futószemölcs, és majd magától elmúlik. Egy nőgyógyászati vizsgálaton aztán kiderült, hogy a furcsa szemölcsöt a humán papilloma vírus, a HPV egyik alfaja okozza. A vírus számos fajtája nem okoz különösebb problémát, viszont van néhány , amelyik idővel rákos elváltozást idézhet elő."


A cikk többi részében azt meséli hogy rá pár hétre már sejtburjánzást mutattak ki nála a méhszáján és méhnyakrákkal műtötték meg.


menj el orvoshoz!!!!

2009. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszi a segítséged. és a többieknek is. most iszonyatosan félek. :S
2009. márc. 22. 16:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan én laikus vagyok, de azt mondom: NE FÉLJ! 99,99%, hogy nincsen komoly bajod. Ha megnézed ezt az oldalt, minden második ember arról ír, hogy ilyen meg ilyen kinövései vannak itt és itt - nagy része ijesztően hangzik; de a lényeg csak az, hogy az emberi testen sokszor vannak "oda nem illő" dolgok, amik aztán vagy maguktól elmúlnak, vagy egy egészen egyszerű, rutinbeavatkozást követően tűnnek el. Komoly probléma csak az esetek nagyon kis százalékában mutatkozik. Te még fiatal vagy és életerős, előre semmiképpen se aggódj!Az orvos is meg fog nyugtatni, hidd el!


egy 22 éves lány, aki szintén sokat aggódott már feleslegesen :)

2009. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyonköszi. :)
2009. márc. 22. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!