Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi van a hónaljamon? Szőrtüsző...

Mi van a hónaljamon? Szőrtüsző gyulladás?

Figyelt kérdés

Sziasztok... Nagyon fáj az egyik hónaljam, mivel egy hatalmas 'gumó' van rajta. Nem tudom, hogy mi lehet, egy jó nagy pattanáshoz hasonlítanám. Elég kemény, váladék nem jön belőle. Kérlek segítsetek! Anyukámat nem ébresztem föl ezért...


13/L


2011. máj. 2. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szőrtüsző gyulladás.
2011. máj. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért jobb, ha szólsz Anyukádnak, mert én csak tippeltem. Menj bőrgyógyászhoz! Első voltam.
2011. máj. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet,hogy szőrtüsző gyulladás,de lehet zsírmirzgy is,vagy valami miatt megduzzadt egy mirígy a hónaljadban.Nekem is volt már ilyen,az zsírmirígy volt.Én kamillateával borogattam és lassan visszahuzodott,de ilyen esetben legjobb orvoshoz fordulni és megbizonyosodni arrol,hogy mi is ez valojában.Ja és semmi esetre se nyomkodd!!
2011. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Nem változott azóta. Anyukámnak megmutattam és azt, mondta, hogy valószínűleg szőrtüszőgyulladás. Ő is mondta, hogy ne nyomkodjam, majd hoz rá valamit... (el kellett mennie, majd holnap jön) Ő nővér, tehát gondolom tud rá valamit. :)
2011. máj. 3. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!