Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam? Lehet hogy...

Miért fáj a hasam? Lehet hogy rosszul helyeztem fel a tampont? Vagy túl sokat használtam?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, és most kezdtem el tampont hazsnálni, mert sokkal kényelmesebb mint a betét. Ma már egész nap azt használtam, és erős a vérzésem vagy 5× cseréltem a narncssárgát. Viszont az utolsókat mikor cseréltem már mikor toltam fel valami mindig beszúrt a hasamban ott lennt jobb oldalt, és ha úgy lépek vagy ülök akkor is érzem. Eddig ezzel nem volt gondom. Ez baj? Vagy természetes?
2011. jún. 15. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
a tamponnál n feledd babám h nem utántölteni kell hanem cserélni xd
2011. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos választ. :SS
2011. jún. 15. 22:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még gyakorlatlan vagy, és nem jól helyezted fel a tampont. Ha jól csinálod, akkor nem is érzed, hogy benned van. Én is mindig tampont használok, meg ilyen nincs hogy "túl sokat használod". Majd belejössz:)
2011. jún. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól helyezed fel nem érzed, de hirtelen mozdulatoknál valamikor én is érzem, egyébként állítólag ha csak pár centi kell neki, hogy jó helyre menjen elég ha párszor legugolsz és beugrik a megfelelő helyre.
2011. jún. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miután csak 15 éves vagy, lehet elég lenne ha normál tampont használnál. Én 19 vagyok, de szupert még én sem helyezek fel magamnak.
2011. jún. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon erős a vérzésem, és muszály azt használnom. Amúgy a felhelyezéssel eddig még semmi bajom sem volt.
2011. jún. 16. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!