Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásznál voltam és a...

Nőgyógyásznál voltam és a cytologiai eredményem a következő lett (lent), mit jelent ez? Pontosan mit takarnak a betűk?

Figyelt kérdés

cyt 11

P: P1

TBS B1

The T1

Emellett még mészájsebem is van és az orvos műtét javasol,viszont félek tőle,mert még nem szültem.Befolyásolhatja ez a gyerekvállalást? Miután megvizsgált az orvos azt mondta,hogy HPV okozza.De ehez nem kellene külön tesztet végezni? Sajnos az orvosom nem tájékoztatott megfelelően,mindent harapófogóval kell belőle kihúznom:( Teljesen tanácstalan vagyok az ügyben:(


2011. jún. 17. 00:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia-a lényeg:a leleted teljesen rendben,mindegyik érték jó,rákra utaló jel nincsen.

Méhszájsebbel szerintem megy vissza másik dokihoz,aki normálisan elmagyaráz mindent(tudok ajánlani)pláne,hogy nem szültél,hiszen egy ilyen műtét után,császárt szoktak javasolni rögtön..

2011. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod:)
2011. jún. 18. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!