Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyásznál is lehet...

A nőgyógyásznál is lehet elkapni valamit?

Figyelt kérdés
Másfél hete voltam nőgyógyásznál rákszürésen,azóta észre vettem hogy bő vizes jellegü folyásom,és enyhe nem mindig előjövő viszketésem van.Nagyon zavar,tegnap vettem rá canesten combit,de ugye az még nem sokat segitett.Elképzelhető hogy ott kaptam el valamit?Mondjuk bementem a wc-be is,de sosem ülök rá sehol sem,csak otthon.
2011. nov. 1. 16:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
nem valószínű.
2011. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Le kell fertőtleníteniük az eszközöket, így kétlem.
2011. nov. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen lehet, én már jártam így.
2011. nov. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nekem is volt hasonló jellegű tünetem nemrégiben a rákszűrés után, megfogadtam, hogy többet nem megyek.
2011. nov. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, persze. Sajnos benne van a pakliban, bármekkora is a higiénia.
2011. nov. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
kizárt, mert a rendelőket az ántsz felügyeli, ha vmi nincs rendben megbüntetik nem kevés pénzösszegre. persze ez függ az ott dolgozókon is hogy mennyire veszik komolyan a fertőtlenítést.
2011. nov. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem számít, hogy mennyire van rendben. Egy steril műtőben is lehet szepszist kapni.

Én is kórházban dolgozom. Elég jó nevűben, de ez mindenhol előfordulhat.

Külön neve is van: iatrogén ártalom.

2011. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előfordulhat simán, csináld végig a canesten combit. Bár gombánál én tapasztalatom szerint nem vizes a folyás hanem sűrű.
2011. nov. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

a rákszűrés az amikor megmetszik a méhbemenet nyálkahártyáját

ez sérülést jelent

tehát lehet ott enyhe gyulladás - mint amikor megvágod az ujjad

illetve a nőgyógyászok sokszor bekennek a vizsgálat végén glicerin borax-szal - gondolom fertőtlenít - szóval az is kifolyhatott

2011. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Utolsó válaszolónak,másfél hete volt,nem hiszem hogy az folyna ki,illetve csipne,de bár igazad lenne.Mindegy használom a canestent,remélem nem ártok vele magamnak ezzel.
2011. nov. 1. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!