Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rózsaszínes folyás. Aggódnom...

Rózsaszínes folyás. Aggódnom kéne? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kb fél órája fura érzésem volt, pár perce észrevettem, hogy rózsaszínes, krémes folyásom van, ráadásul elég sok... Nőgyógyászhoz leghamarabb július első hetében tudok menni, ugyanis a dokim jelenleg nyaral, viszont fogalmam sincs, érdemes-e ilyen gonddal korábbi időpontot kérnem egy másik orvosnál. Az utolsó mensim első napja hatodika volt, így halvány lila gőzöm sincs, mi lehet most... nem darabos, nem tűnik vérnek, még csak véresnek sem (mármint nincsenek benne véres darabkák), egyszerűen csak pasztellrózsaszín...

A problémához hozzátartozhat, hogy kb december óta tisztán 56 naponta jön meg... dokihoz nem tudtam eljutni, suli, munka és háztartás mellett egyszerűen nem fért bele az időmbe, de ettől most őszintén szólva megijedtem...

Bármilyen tanácsnak/tapasztalatnak nagyon örülök, ha kihagytam volna valamit, ami fontos, akkor kérdezzetek nyugodtan!


20/L


2011. jún. 17. 03:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a peteéréstől van. Én ilyen jellegűt mondjuk akkor tapasztaltam amikor elveszítettem a szüzességem. De még az is lehet, hogy valahogy szex közben felsértetted vagy most nem élsz nemi életet?
2011. jún. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
van a neten egz weboldal, ahol a dokik válaszolnak a kérdéseidre nagyon hamar. Orvostudakozo a neve. Ott Hamvas doktor úrnak írjál problémáddal és nagyon hamar visszaír.
2011. jún. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!