Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Találtam a hüvelyemben egy...

Találtam a hüvelyemben egy kidudorodó sávot. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
Először a nagyWC-zésnél kezdett feltünni, hogy valami nincs rendben. Magától nem fáj, da ha eszembe jut, érzem, hogy ott van. 2 hónapja voltam nőgyógyásznál, ő mindent rendben talált. Ha tapintom, csak a hüvelyem alján, a méhszáj környékén fáj, de akkor nagyon. Nem csak egy kis dudor, hanem egy ujjnyi vastagságú és hosszúságú sáv.
2011. okt. 6. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelyed végén van a méhszájad, akkor sos doktor, mert előesett a hüvelyed. Ha csak anatómiából nem vagy felkészült, akkor pedig a "sáv" miatt keresd fel.
2011. okt. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A hüvelyed alján? Ezt h is érted? Most csak bennem merül fel, h nem is tudod micsoda a mi, és nem vagyok benne biztos, h a méhszájat be tudod azonosítani, vagy csak a megfogalmazás sikerült szerencsétlenre?
2011. okt. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!

A hasad vagy a végbeled felőli oldalon érzed? És vízszintes, vagy függőleges?

nekem több ilyen is van, kissé ugyan kisebbek, de a doki azt mondta, hogy oké.

Lehet, hogy csak egy izom, s szerintem függhet a menstruációtól is, de mindenféleképpen menj azért el orvoshoz.

(nekem pl. a vesém van deformálódva, s nyomja a petefészkemet, emiatt kissé "át vagyok rendezve", remélem nálad nem ilyen okból van probléma)

2011. okt. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha fáj, akkor mindenképpen el kéne menned orvoshoz.
2011. okt. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!