Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elviselhetetlen menstruációs...

Elviselhetetlen menstruációs görcsre megoldás?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
görcsoldó, nőgyógyász.
2011. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy olyan fájdalommal jár neked,mint nekem(engem a mentő visz el rendszeresen),egyetlen gyógyszer használ a Flector por.De majd még kb.20an fognak mást írni,mert ez a kérdést minden héten legalább egyszer megkérdezi valaki,és mindenkinek másik gyógyszer válik be.
2011. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is kész szenvedés az a 3-4 nap :S nekem a Nimesil vált be ill. javaslom az intim tornát, csak napi 5-10 perc és elviselhetőbbé teszi a görcsöket
2011. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy ahány nő annyiféle görcs és annyiféle megoldás. Nekem például régebben alig-alig fájt, mostanában az első 2-3 óra az iszonyatos fájdalmakkal telik, néha már sírni tudnék. Én Algoflex M-et szoktam olyankor bevenni, de mostanában csak a 2. adag hat már, az első gyógyszer semmit se ér. Mindig le szoktam ilyenkor feküdni és próbálok relaxálni. Lehet különböző tornagyakorlatokat végezni, meleg vizes palackot tenni a hasadra, jó melegen öltözni, könnyebb kajákat enni, vitaminokat szedni..
2011. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az Aviva tornát.Sokat tud segíteni!

Érdemes nőgyógyászhoz is elmenni.

2011. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nálam a meleg vizes palack vált be, vagy egy forró fürdő.
2011. jún. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!