Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez? Hajhullas,...

Mitol lehet ez? Hajhullas, heves menstruacio?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a hajammal nagyon sok rosszat tettem ebben a 8-9 honapban, de a menstruaciot nem ertem. A hajam tomegesen hullik, nem tudok mit csinalni vele. 3 honapja egyaltalan nem szaritom es 4 naponta mosom. Utoljara 2 honapja volt szokitve, eletemben osszesen kb. 5-6x. Eddig sokat hasznaltam hajszaritot, de mar egyaltalan nem. Szedek vasat, c- vitamint (kisse nathas is vagyok vagy allergias nem tudom). Tegnap jott meg es meg soha nem verzett ennyire. Csak arra lettem figyelmes 1.5 ora(tampon) utan, hogy amint felkeltem a nadragom teljesen atazott. Mar amolyan alvadt ver darabkas. Most furodtem es a viz is olyan volt, mint kb. a capas filmekben. :/ Miert van ez? Hajhullasra pedig mit ajanlatok? A revalid jo? Tudom, nem kell festeni, mar 2 honapja volt utoljara csak a tove. Koszonom
2011. jún. 19. 22:46
 1/3 anonim válasza:

Ne szőkítsed a hajad, főleg ha ilyen állapotban van, bár nem valószínű, hogy pusztán a hajfestés lehet az oka.

Ha szedsz valamilyen új gyógyszert, annak lehet ilyen mellékhatása ( főleg, ha hormontartalmú, pl fogamzásgátlók).

Lehet életmódváltástól, vagy stressztől.

De lehet, hogy a két dolog nem függ össze, emiatt én inkább felkeresnék egy orvost, mondjuk nőgyógyászt, akinek mellesleg megemlíteném a hajhullás dolgot is.

2011. jún. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a Revalid használhat?:)
2011. jún. 22. 01:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


van itt egy link.(fodrász) szakértőtől kérdezhetsz. [link]


remélem segítettem!:)

2011. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!