Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos hajhullás, mi...

Folyamatos hajhullás, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Anyukámnak (39 éves), már egy éve hullik a haja, semmi egészségügyi problémája nincs. Festeti a haját és már 10 éve félhosszú a haja. Csak komoly, válaszokat kérek, idióták kerüljenek.
2011. okt. 27. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha semmilyen egészségügyi probléma nincs akkor stressz, vitaminhiány is lehet.

De lehet a hajfestést is érdemes lenne abbahagyni egy időre,esetleg más hajfestékkel próbálkozni.Nem váltott akkoriban hajfestéket?

2011. okt. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nagyon sok dologtól lehet!

rossz fog,vitaminhiány valamilyen kisebb fertőzés,gyulladás amiről talán nem is tud!

mindenesetre szerintem a hajfestéstől hullik főleg!

amugy mindenkinek hullik valamennyi és az teljesen normális!viszont érdemes lenne akkor kicsit pihentetni a fejbőrt a hajhagymákat nem festeni egy darabig és sampont váltani természetes hatásúra szerintem...

2011. okt. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt kivizsgáláson? Mert tényleg lehet,h van neki valahol gyulladása, és annak nem igazán vannak tünetei, látható jelei.A hajfestéstől is hullhat a haja, sztem váltson hajfestéket, vagy hagyja abba egy időre, ha nem javul irány bőrgyógyászat, majd gócvizsgálat.
2011. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!