Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez már menzesz? (Kérdésed túl...

Ez már menzesz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázat hosszú. )

Figyelt kérdés
Tegnap egy rozsdabarna-pirosas foltot vettem észre a bugyimban. Beraktam egy betétet, egy darabig még jött, de este "vége" volt. Este beraktam egy új betétet, de üres volt mikor reggel megnéztem. Lehet még folytatása? Mert már 12 órája (vagy több) semmi sem jött. ?
2011. jún. 20. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Az, először nekem is csak egy ilyen folt volt. Aztán egy hónapig semmi, jövőhónapban pedig megjött rendesen.
2011. jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, gondoltam rá hogy ez csak ennyi lesz. :) És neked is csak 1 nap volt? :)
2011. jún. 20. 08:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Bár én nem az első válaszoló vagyok, de anno nekem is így volt, és csak egy napig. De azért legyen kéznél egy betét, ha netán még a nap közben megviccelne a tested. És üdv a nők körében :)
2011. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem amikor először megjött, akkor is valahogy így volt. Barnás folt, gyorsan betét majd 1,5 napig semmi, aztán pedig "újra" megjött, azóta van meg rendesen.:)
2011. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet rendesen a menstruációd.
2011. jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először csak egy barnás folt a bugyimon. Aztán napra pontosan egy hónapra rá megjött rendesen.
2011. jún. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. jún. 20. 12:19
 8/9 A kérdező kommentje:
Már rendes vér is jött. Meddig fog kb. tartani?
2011. jún. 20. 12:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Változó, általában 4-6 nap
2011. jún. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!