Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájdalom! Hogyan...

Menstruációs fájdalom! Hogyan enyhítsem?

Figyelt kérdés

Iszonyúan görcsöl, 3-5 percenként járok wc-re, mert nagyon kell pisilnem...sokszor szarok is..


már bevettem egy nospát, kb egy órája, nem hatott, ezért bevettem egy rubophent fél órája. semmi hatás...most hogy itt ülök, kicsivel jobb, de amikor kimegyek wc-re előröl kezdődik. Már pihentem is, mindent megpróbáltam de semmi sem segít..

Ötletek? :S


2011. jún. 20. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:
30%
A No-spa nekem sem szokott semmit érni. Nekem az algoflex-m vált be. Attól elmúlik:)
2011. jún. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ...Bár nincs itthon olyan gyógyszer, a gyógyszertárig meg nem bírok lmenni (mivel egyedül vagyok itthon...)...

Valami más módszer? :S

2011. jún. 20. 14:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tölts tele meleg/forró vízzel egy 2literes műanyag palackot és tedd a hasadra és feküdj le.Nekem ettől enyhülni szokott a görcs :(
2011. jún. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el a Kínai klinikára, kapsz olyan bogyókat és elfelejted, mi is volt a PMS.
2011. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagydolgot nem tudtad volna szebben írni?
2011. jún. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!