Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik fogamzásgátló rendszeres...

Akik fogamzásgátló rendszeres szedése mellett estek teherbe, azok rögtön észre vették, gondolok itt arra, hogy megvoltak a tünetek (menstruáció kimaradása, hányinger, feszülő mellek)?

Figyelt kérdés
Azért érdeklődöm, mert annyi mindent olvas össze-vissza az ember, s gondoltam, hogy személyes tapasztalatok őszintébbek lehetnek. esetleg ha odaírnátok azt is, hogy ha nem vettétek észre, mikor jöttetek rá, vagy milyen tünetek voltak. és miről tudtok, ami gyengíti a hatását az antibiotikum, hányás, hasmenésen kívül... megköszönném
2010. aug. 6. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Tök egyszerűen megbizonyosodhatsz arról,hogy terhes vagy-e:TESZTELJ.

5 perc és kiderül.

2010. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kacc kacc... nem azt írtam, h terhes vagyok, simán érdeklődöm. tapasztalatok után kutatok. szóval, egyáltalán nem volt hasznos amit írtál:(
2010. aug. 6. 12:14
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sem hasznos az első válaszoló mert nem tesztelhet a kérdező hetente vagy havonta,az kicsit drága lenne!


Én is fogamzásgátlót szedek,olyat amit szoptatás alatt lehet,ennél nem kell tartani szünetet,tehát vérzés sincs.

Szóval én is kíváncsi lennék hogy ilyenkor hogy tudja meg az ember lánya h terhes-e.


Állítólag ha kimarad a vérzés a 21. nap után azaz a gyógyszermentes napokon akkor az terhességre utaló jel lehet.

2010. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi második hozzászóló. igen ezt én is így tudom, hogy kimarad, de annyi mindent hall az embernek fia, hogy 5 hónaposan vették észre csak, stb. ezért érdekelne komoly hozzászólás, hogy mi is az igazság. vannak ilyen emberek, vagy csak rémisztgetések.
2010. aug. 6. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Én anno cerazette-t szedtem, volt halvány pozitív tesztem, de baba nem.

És amikor abbahagytam, rá 2 napra megjött, és elkezdhettem szedni a kétfázisú tablettát.

2010. aug. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem jött meg a szünetben, Yadine-t szedtem. A teszt negatív lett, de elmentem dokihoz. Láttak valami nagyon picit az uh-n, de nem mondtak rá semmit, visszahívtak két hét múlvára. A következő havit nem szedhettem már, mert baba volt. Sajnos elment a 7. héten. Tüneteim akkor a szokásosak voltak: mellfájdalom, haspuffadás, és kívántam az édességeket, fájdogált a hasam alja.
2010. aug. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
utolsó, köszönöm hasznos volt amit írtál. sajnálom, h elment a baba:( remélem azóta bővült a család, vagy ha nem akkor szorítok, hogy összejöjjön:)
2010. aug. 6. 14:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Én Marvelont szedtem, 10 évig gond nélkül. Aztán egy megfázás, láz gyengíthette a hatását (antibiotikumot nem szedtem, sőt, semmi gyógyszert!). Nekem megjött az első 2 hónapban ugyanúgy, mint addig. Azaz a 2. hónapban már csak 3 napig tartott. Nem vettem volna észre még egy ideig, ha épp nem megyek nőgyógyászhoz... ott derült ki :)) Képzelheted, hogy meglepődtem, ui. 4. baba... Egyébként nekem soha nem voltak terhességi tüneteim egyik gyerekemmel se, így azokat csak hírből ismerem... a picinél is csak álmosabb voltam a szokottnál, de azt gondoltam, a tél, a karácsonyi készülődés, a szilveszter és egy üdülés miatt vagyok fáradékonyabb...
2010. aug. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
wow utolsó... fura, hogy semmi tünete nem volt... ilyenkor mindig úgy kezdek parázni, hogy vajon az enyém véd-e?!
2010. aug. 9. 18:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél se volt semmi tünetem :)))) Szerencsés alkat vagyok ebből a szempontból.... csak a nagyoknál a mensim kimaradt. A pici valamiért nagyon meg akart születni...
2010. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!