Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Párommal elég sokat szexeltünk...

Párommal elég sokat szexeltünk az elmúlt napokban, és azóta nagyon viszketek ott, mitől lehet ez mert megőrülök. Mert nem hiszem, hogy hüvely gyúlladásom lenne, vagy lehet attól viszketek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kiszáradhatott, kidörzsölődhetett. ha így van, bármikor megtelepedhet egy fertőzés.
2009. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha rendesen tisztálkodtok és nem használtok mellékeszközöket, akkor szerintem csak egy kicsit kifáradt, de azért én ajánlanám az orvost is ha már nagyon viszket. Egy nőgyógyász sose árthat, pláne ilyen esetben. Próbálj megmosakodni lentről egy kis kamillateával, lehet, hogy attől elmúlik...egy kis pihenés is jól jöhet..:)
2009. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hüvely gombád van, menj nődokihoz. Ír fel Canesten combit. És a párod is kenje be Canesten krémmel! Fontos ,mert vissza fertőz!!!!
2009. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Apró sérülések keletkezhetnek szex közben a nyálkahártyán és könyebben meg tud telepedni bármilyen fertőzés. Én a dokit javaslom, ő tudja megállapítani, hogy milyen eredetű a problémád. Lehet gombás, bakteriális a fertőzés. Nekem a házipatika sosem jött be. Irány a doki!
2009. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem 100 százalékos,de nagy valószinűséggel lehet gomba! Menj el az orvoshoz,ha még pár nap múlva is tart. Ha pár nap múlva se múlik el,akkor biztos nem a sok szex miatt van.
2009. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én inkább a cickafark fürdőt ajánlanám. Bár a kamilla is nagyon jó, de az szárítja a nyálkahártyát ezért azt jobb lenne most kerülni. A cickafark ülőfürdő csodákra képes, akkor is ha fertőzésed van és akkor is ha csak kidörzsölődött esetleg az "igénybevételtől".
2009. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!