Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj? Pár napja...

Mi lehet a baj? Pár napja olyan érzésem van mintha felfáztam volna

Figyelt kérdés
Gyakran megyek wc-re de nem kell pisilnem..viszont egyik nap van ilyen érzésem másik nap mintha semmi bajom nem lenne. Tegnap észrevettem, hogy véres volt a vizeletem..gondoltam hólyaghurut, ma viszont semmi nem volt.Elég sok zöld teát és vizet ittam.
2009. márc. 24. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha véres volt a vizeleted, akkor nagy valószínűséggel valóban felfáztál, de az ilyet már antibiotikummal szokták kezelni. Nekem 2 éve volt kikezeletlen felfázásból vesemedence gyulladásom. ( a gyulladás feljut a vesékbe a húgycsövön át) 41 C lázam volt, azt hittem elpusztulok. Legegyszerúbb, ha dokihoz mész,és laborba küld vizeletvizsgálatra. Ha nem pisilnél véreset, azt mondanám, hogy sima kamillás forró vizes üldögélés, de így nem.
2009. márc. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azonnal menj el dokihoz! Ha már vér is volt a vizeletedben, nem gyerekjáték!
2009. márc. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!