Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok és szűz rég...

16 éves vagyok és szűz rég óta van sűrű fehér folyásom eddig nem nagyon foglalkoztatott mert azt hallottam hogy amíg nincs menstruáció addig ez a folyás természetes. Nem tudom hogy igaz-e?

Figyelt kérdés
Pár napja meg néztem jobban és a szemérem ajkak belső felén érdekes fehéres sárgás pöttyök vannak ez hüvelygomba lenne?A folyásomnak is gyakran kellemetlen szaga van. Nem merek szólni anyumnak mert egyből el vinne a nőgyógyászhoz amitől nagyon félek! Próbáljam ki a Canesten kombit? Előre is köszönöm aki tud segíteni!
2011. jún. 23. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne próbálj ki semmiféle gyógyszert. Ha valóban betegség, akkor orvoshoz kell menni vele. Ne aggódj, semmi bajod nem lesz, jó dokihoz kell menni, esetleg olyanhoz, aki a tizenévesekre specializálódott.

Az a gond, hogy ha nem gomba, hanem pl. valamilyen bakteriális fertőzés, akkor a canestennel csak ártasz.


Igaza van anyudnak, ne kezeld magad úgy, hogy azt se tudod, mi bajod. Menj el bátran a nőgyógyászhoz, ha nem találtok más megoldást! De mindenképp vele beszélj!

2011. jún. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még nincs menstruációd?

Mert 16 évesen már csak amiatt is el kellene menned dokihoz.

2011. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha 16 évesen még nem menstruálsz az is elég ok hogy orvoshoz menj

+ folyás miatt is

2011. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen ez is igaz akkor úgy tűnik muszáj lesz szólnom..:( Amúgy igen még nincs menstruációm vagy 2x volt rendesen azóta nincs igazából lehet még nem állt be vagy nem tudom anyumnak is csak 17 évesen jött meg és állt be rendesen. Köszönöm a választ. :)
2011. jún. 23. 13:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából azért is félek el menni mert félek hogy valami komolyabb bajom! :(( :S
2011. jún. 23. 13:25
 6/8 A kérdező kommentje:
komolyabb bajom van*
2011. jún. 23. 13:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Most talán még nincs olyan komoly bajod, de ha nem mész dokihoz, akkor nagy valószínűséggel lesz! Mindenképpen menj el!!!
2011. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem hogy már nem késő ki tudja mióta lehet ez és csak most figyeltem fel rá.. :S :(
2011. jún. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!