Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok. Még nem...

12 éves vagyok. Még nem menstruálok. Szerintetek ezek a menstruáció előjelei? A bugyimban szoktam látni valami fehér váladékot (nem annyira sokat). A hasam alulról néha befájdul. De csak néha. Pl. Ma is. A melleim már megnőttek. Ezek azok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hónaljad??
2011. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%

Valószínűleg igen. Bár az én hasam nem fájt mielőtt megjött, már benne vagy a korban. Kérdezd meg anyukádat emlékszik-e neki hány évesen jött meg, attól is függ (kb ugyanakkor jön neked is, legalábbis sokunknak így van).

Ha nem használnál, tanácsolom a tisztasági betétet, jól fog jönni, mind a folyások, mind az első menstruációnál :)

2011. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom már a hónaljad és a puncid is szőrös, ha fehérfolyásod van. De azt nem lehet megmondani, hogy mikor fogsz pontosan menstruálni. Hamarosan biztos.
2011. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Ez hüvelyváladék még, de ha már kicsit görcsölsz és a hónalajdnál, meg olyan helyekn ,ahol eddig nem volt, van szőrzedet, akkor nem sokára meg fog jönni :)

13/L

2011. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki:) igen, már szőrösödök. Fura de csak a pu**mon.... a hónaljamon még nem :S szerintetek mekkora mennyiség a váladék mielőtt még megjönne?
2011. aug. 6. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
ezek a menstruáció jelei, de még van 1-2 éved mivel amit látsz az a fehér folyás, és az az elsőt 1-2 évvel előzi meg
2011. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De már van kb 1 éve....
2011. aug. 7. 08:57
 8/12 anonim válasza:
79%
Nem tudom miért sietteti mindenki annyira....én kínlódom tőle, nemhogy örülnék neki...
2011. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy van még egy-két éved.. én 10 évesen kezdtem menstruálni és előtte fehérfolyásom durván 2 hétig volt. tényleg igaza van az egyik előttem szólónak kérdezd meg anyukádat neki mikor jött meg. legtöbb barátnőm kb ugyanakkor kezdte mint az anyukájuk. én pl pont nem de az mellékes. mindenkinél változó :) de szerintem ne várd ezt annyira, mert szerintem ettől mindenki inkább megszabadulni akar :)
2012. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
bàrmikor megjohet ezért jobb ha hordasz magadnàl tisztasàgit
2012. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!