Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmenjek ezzel nőgyógyászhoz?...

Elmenjek ezzel nőgyógyászhoz? Amióta az eszemet tudom enyhén sárgás, kellemetlen szagú folyásom van, de nem viszket. Már voltam nőgyógyásznál más okból, akkor ő nem említette, hogy lenne valami probléma, így nem is foglalkoztam vele.

Figyelt kérdés

Most viszont láthatáron van, hogy a barátommal eljutunk oda, és tudom, hogy undorítónak találná. Viszont mit mondjak az orvosomnak? Mi van, ha csak szerintem kóros ez a folyás, közben meg természetes? Nem akarom magam nevetségessé tenni. Szerintetek elmenjek nőgyógyászhoz? Nagyon lecseszne, ha vaklárma lenne az egész, és igazából semmi bajom nincs?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. márc. 24. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél magaddal annyira gondos, hogy meglátogatod az orvost. Majd ő eldönti, hogy kóros vagy nem. Abból nem lesz semmi baj ha feleslegesen nézeted meg magad.
2009. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem cseszne le. Mond meg neki, hogy ez van és neked az a gyanúd, hogy ez vmi fertőzés, szeretnéd ha megvizsgálna. Inkább menj feleslegesen mint hogy valami gondod legyen belőle a későbbiekben. Ezt nem szabad elhanyagolni! Főleg, ha a szaga is kellemetlen, az már nem egészen normális folyás.
2009. márc. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, menj el, mond el, ez nem fiziológiás, hanem kóros.
2009. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Lecseszni biztos nem cseszne le. Ő egy szolgáltatást nyújt amit igénybe veszel. Akármekkora baromságot kérdezel kötelessége szépen válaszolni.

Nem tudom mindíg írtok ilyen és olyan folyásokról, nekem szinte soha sincs semmennyi észrevehető. Gond nélkül nedvesedek szexnél,de különben bármilyen folyás észrevehetetlen. A dokim szerint ez normális, ha nem így van - terhességeim után volt ilyen - akkor rohanok a dokihoz, de eddíg mindíg elmúlt magától 1-2 hét alatt és szerintem még a szüléstől volt.

2009. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem árthat,menj el,biztos,ami biztos.
2009. márc. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj el és mond meg neki, hogy szeretnéd, ha megnyugtatna, hogy egészséges vagy.
2009. márc. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia menyn el orvoshoz nehogyvalami baj legyen inkább feleslegesen menny mint egyszer későn!

elmesélem az én történetem folyásom volt olyan sűrűbb fehér kicsit votl szaga nem foglalkoztam vele mert á mondom biztos peteérésem van és az miatt eljött a menses idő késett jó nem gyanakodtam késni szokott majd megjött de épphogy csináltam terrhességi tesztet hátha baba van a dologban de a teszt negatív lett felhívtam dokim mondta két nap múlva csináljak újra tesztet ha negatív ha pozítív menynek el hozzá második tesztis negatív megultrahangozott hátha a teszt nem mutatta ki a babát és kiderült hogy igen van valami benem de nem egy baba hanem egy zöldalmanagyságú petefészek ciszta! semmi komoly bajom nincs minden rendbevan leszívták de nagyon megilyedtem amikor egy hatalmas fekete gömböt láttam inkább nézesd meg magad minthogy te is hasonlóképpen járj elvégre azért orvos hogy megvizsgáljon anyukámengem sima orvoshoz annó ha nagyon sírtam elvitt mert sérvemvolt és hátha az jöt ki újra fölöslegesen vitt de legalább megnyugodott

2009. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Akkor azt hiszem minél előbb meglátogatom az orvost.

2009. márc. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!