Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, ha már 8 napja...

Az normális, ha már 8 napja megvan a menstruációm de még mindig nem akar elmulni?

Figyelt kérdés
van olyan is hogy napközben már azt hiszem elmult és estére megint sok jön.
2011. jún. 23. 14:45
 1/7 anonim válasza:
El fog múlni ne aggódj, az hogy normális-e nem tudom, de nekem volt hogy 14 napig is vérzett. Volt hogy alig, volt hogy elöntött, de elmúlt csak kicsit kellemetlen.
2011. jún. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszi
2011. jún. 23. 15:37
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakirodalmak szerint, ha 10 nap után sem múlik el, nőgyógyászhoz kell menni.
2011. jún. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nekem is volt olyan hogy még 15 napig is tartott...Egyszer nem volt aztán megint lett estére... :)

Ne ijedj meg bizti el fog mulni :)

2011. jún. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
remélem minnél hamarabb elmulik. köszi
2011. jún. 23. 18:34
 6/7 anonim válasza:
velem is volt ilyen, lementem nőgyógyászhoz ,csinált ultrahangot és kiderült ,h. cisztám van, felírt egy gyóygszert utána elmúlt magától még a ciszta is ...
2011. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi de én inkább várnék mert ez még csak az első mensim és nem szeretnék nőgyogyászhoz menni. elvileg az első még nagyon rendszertelen és bízok benne hogy csak ezért tart ilyen sokáig.
2011. jún. 24. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!