Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » T. DOKTORNŐ/ÚR! Eredményem...

T. DOKTORNŐ/ÚR! Eredményem utolsó sorában " Kis részecske szám " alatt = 2340 /uL ( laposhámsejt, kereklaphámsejt ironos megjelöléssel ) MIT JELENTHET, MIRE KÉSZÜLJEK?

Figyelt kérdés
Alapvetően NEGATÍV vizelet. Háziorvosom 3 hét múlva ismételt vizsgálatot javasolt!TISZTELETTEL köszönöm melőbbi válaszát, mert ezzel talán elkerühetem a felesleges aggodalmat?!
2011. jún. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok orvos, de háziorvos mellett dolgoztam sokáig. A vizelet üledékben lévő laphámsejteknek önmagukban nincs jelentőségük, ha egyébként negatív a vizeleted! (Nők esetében - ha nem középsugarú vizeletet vesznek - a hüvelyből is belekerülhet váladék!

Összességében tehát aggodalomra semmi okod nincs!

2011. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne itt kérdezz, itt csak laikusok fognak neked válaszolni. Próbáld a www.orvostudakozo.hu oldalt például.
2011. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, bár eü.végzettséggel és 17 év háziorvos mellett eltöltött évvel nem feltétlenül gondolom "laikusnak" magam :)) Mindenesetre valóban kérdezz orvost ha számodra az megnyugtató! :))
2011. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, ne haragudj, a laikust úgy értettem, hogy nem orvos... A kérdező úgy tűnik, azt gondolta, itt orvosok válaszolnak, hiszen így kezdte a mondandóját. :)
2011. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!