Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van különbség "márkás" (pl. :...

Van különbség "márkás" (pl. : Libresse) és "márkátlan", nem neves márkájú betét között? Vagy csak az ár? Ha lehet, akkor inkább tapasztalatokat írjatok.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezt is ki kell fogni.pl:coop-os betét és tampon is számomra megfelelő!!!csak a méretre figyelek oda a betétnél,mert nem szeretem a "szárnytalan" betétet.és az sem mindegy,hogy 200,vagy 600 ft egy csomag.
2009. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a tesco-s szárnyast használom (utóbb 200Ft volt) és tökéletesen "működik".
2009. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Libresse, Naturella és az Allways árra és minőségre egy kategória nagyjából. Az olcsóbb betétekhez képest nem csak árban és nedvszívó képességben jobbak. Nem vitatom, hogy az olcsóbbak között is lehet ami jó, de én még igazán jót nem találtam. Az olcsóbbakban általában több a műanyag illetve kevesebb rajtuk a ragasztó csík. A kevés ragasztó miatt nem lehet jól rögzíteni a fehérneműhöz, elmozdul, gyűrődik. Soknak a szárnya kicsi, nem lehet rögzíteni illetve sok méretben sem jó. A hossza teljesen feleslegesen túl nagy.
2009. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én kipróbáltam a Dm saját márkáját, kb feleannyiba kerül mint a libresse/always, és még egyszer sem volt "baleset". A szárnyánál a ragasztócsík erős, ha pl kicsit meggyűrődik mielőtt felragasztom, már nem tudom szétnyitni - de legalább a fehérneműn is tart.


Állítólag a Rossmann-osok is jók, azt még nem próbáltam

2009. márc. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem betétnél nem számít a márka, de tamponból csak OB-t veszek, mert nem szeretném, h belém szakadjon :S
2009. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én betétből és tamponból is a "márkátlant" használom. Tény, hogy tényleg nem olyan jók (betétben méret-ragasztóproblémák, tamponnál meg bolyhosodik némelyik), de mivel nekem mindig kevés van, így nem gond.
2009. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen a komfortérzet jobb. Puhább, kényelmesebb viselet, megbízhatóság, védelem! Én ezeket tapasztaltam a "márkásabb" betéteknél.
2009. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem nagyon merek márkátlan betétet használni,sőt csak alwayst használok,abból is a sensitívet! Nekem nagyon érzékeny odalenn,minden menstruáció után viszkettem de az always-val jobb! Én tampont nem hazsnálok,nekem nem jött be!
2009. márc. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a tampon "beszakad"akkor sincs nagy gáz,lekell gugolni,és kilehet nyomni(mintha szülnél...)
2009. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Tamponnál egyértelműen OB,mert az vált be. Betétnél sokáig Always,de olyan műanyag az egész, beleizzadok,szóval a noname betétek tökéletesen beváltak.
2009. márc. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!