Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampon vagy betét használatáva...

Tampon vagy betét használatával tisztulunk ki hamarabb? Vagy nincs különbség?

Figyelt kérdés
Ez nem befolyásolja azt, hogy mennyi időt vesz igénybe a vérzés?
2010. jún. 22. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs különbség.
2010. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem. ez csak arra való, h ne a fehérneműdet maszatold össze.
2010. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha betétet használsz, és hagyod, hogy csak úgy kifollyon a dolog, az nagyon tisztító hatású - tehát oka van, hogy így távozik. Az más, ha te szeretnél tampont használni, egész nyugodtan tedd, nagyon higiénikus, és tiszta érzést nyújt.
2010. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Állitólag, ha veszel egy jóóó forró fürdőt, akkor hamarabb vége lesz.
2010. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

(a forró fürdőt felejsd el)

Egyforma atampon és a betét. Annyi különbség van, hogy a tampon az utolsó nap a maradék vérzést is a méhszájnál felszívja, míg betéttel esetleg kicsit tovább tart amíg távozik belőled a "maradék"

És a tampon tisztább (szerintem, bár betétet soha nem használtam)

2010. jún. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Hogy a forró fürdőtől jobban fog vérezni az biztos, mert vérbőséget okoz. De hogy hamarabb vége lesz, az nem valószínű.

Amúgy ez egy természetes élettani folyamat, semmiféle tisztulásról nincs szó, mivel nem az a célja. Nem vagy sem piszkos, sem fertőzött alapesetben.

2010. jún. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bocsi: utolsó előtti!
2010. jún. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%
A tisztulás nagyon is része a dolognak... Tudom, miről beszélek. :-) Mástól is hallottam, és magam is tapasztaltam, hogy ha van véletlenül valami betegséged, akkor az a menstruációs vérzéssel nagyon könnyen el is múlik, ugyanis fertőtlenítő hatása van. Olyan betegségekről is beszélek, amiről te nem is tudsz, hogy van, mert még mondjuk nincs tünete, vagy csak kezdődő stádiumban van; illetve hüvelyi pH szempontjából nagyon fontos, hogy érje néha vér az egész hüvelybelsőt... A természet csodálatos, és minden okkal történik úgy a testeddel, ahogy történik. Na, csak ennyit akartam még hozzátenni. :-)
2010. jún. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Kedves 63 %-os, ennyi marhaságot még nem olvastam ilyen kevés sorban.
2010. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


„A női kismedence szerveit…” kezdetű sornál utalnak rá.

2010. jún. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!