Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtátok, hogy ha egy nőt...

Tudtátok, hogy ha egy nőt megerőszakolnak, úgy ahogy van rögtön kell menni orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nem szabad sem mosakodni, sem ruhát cserélni, mert fontos bizonyítékok tűnhetnek el.
2011. jún. 24. 16:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt olvassátok el!

2011. jún. 24. 16:37
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez egyértelmű
2011. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hátha valaki nem tudta. Köszönöm a válaszod!
2011. jún. 24. 16:39
 4/11 anonim ***** válasza:
ez nyilvánvaló
2011. jún. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam, más kérdés, hogy adott esetben nem biztos, hogy eszembe jutna.. de hálisten ilyen tapasztalatom nincs.
2011. jún. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na igen, ezt könnyű mondani! :D
2011. jún. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, csak sajnos hiába tudja ezt az ember, mert abban a helyzetben általában rettentő megalázottnak érzi magát az áldozat és nem sok lelki ereje van ahhoz hogy még egy sor idegen ember előtt feltárja magát ebben a kiszolgáltatott és megalázott állapotban. Ezért van az, hogy rengeteg erőszakos közösüléses esetben nem is szólnak a hatóságoknak, inkább szép csendben meghúzzák magukat és nem indul eljárás.
2011. jún. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudni tudtam,de nem bírnám ki hogy mocskos maradjak,úgy érzeném az vagyok és le kell mosakodnom,át kell öltöznöm,ahogy nem akarnám hogy fényképeket készítsenek a testemről mint bizonyíték(sérülések stb) és azt nézegessék többen is majd mint bizonyíték az esetleges tárgyaláson.Vagy egy azonnali orvosi vizsgálaton részt venni rendőri kísérettel stb.


MOndani könnyű,hogy mit kell tenni,de meg is tenni az már nem olyan egyszerű.

2011. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elolvastam a cikket,ezzel egy baj van,az asszisztens jelenléte nem teszi kevésbbé kellemetelené a helyzetet,gondoljunk bele egy sima vizsgálatnál is sokunk pl én is azért megyek magánorvoshoz,mert vizsgálatkor csak az orvos van jelen,engem más jelenléte,az hogy végig néze hogy épp vizsgálnak,mert egy sima vizsgálatkor is elég kiszolgáltatottak vagyunk nagyon kellemetelen lenne,rossz érzés.


Akkor meg egy ilyen esetnél még inkább zavarna hogy több emberrel kell megoszotanom azt ami velem történt,meg a teljesen test vizsgálata,az az teljesen meztelenül végig vizsgáljanak,nyomokat rögzítsenek igen kellemetelen lenne.Erőszakkor egyéb sérülések is lehetnek,kék-zöld foltok és senki nem szeretne szerinem ott állni teljesen meztelenül,amikor már úgyis végig alázták egyszer és akkor még egyszer igaz más módon de újra élni.


MOndani túl könnyű,de az amiken végig kellene menni,hogy a rendőri feljenetés megtörténjen kétszer végig gondolnám,akarom e egyáltalán.


Nekem az a tény hogy egészségesként,úgy hogy nem történt velem semmi meztelenül vizsgáljanak már igen zavaró,akkor ilyen esetben még inkább az lenne.


tudom rosszul jön le,de elég sokan vagyunk ilyen véleményen.

2011. jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
köszi! ha esetleg megerőszakolnak, akkor ezt is tudom!
2011. jún. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!