Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Viszket a hüvelyem és környéke...

Viszket a hüvelyem és környéke. Milyen módszerekkel tudom a viszketést enyhíteni ( csak 3 napról lenne szó, amíg el nem megyek orvoshoz)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 12. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Húú nekem is ez a bajom,de én ma megyek orvoshoz. Vegyél canestent:)
2011. okt. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt recept nélkül kiadják?
2011. okt. 12. 07:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen:)
2011. okt. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NE vegyél canestent, mert azzal csak rontasz a dolgon - ugyanis a legtöbb gombás fertözés rezisztens a C-nek szemben. Nagyon sokan ráfizettek már az ilyen tanácsokra, mert csak valamennyire elnyomja a tüneteket, és az orvos nem találja meg, hogy mi is a baj.
2011. okt. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha 3 nap múlva mész dokihoz, akkor szerintem se kenj semmit magadra/magadba, azt már csak kibírod anélkül.

tusolj többször, vagy vegyél intimtörlőt (bár az a legjobb megoldás, hisz tele van illatosított vacakkal).

jobbulást!

2011. okt. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

..bár az NEM a legjobb megoldás.. így akartam írni

illetve még talán vehetsz öblítő szettet, de azt én a gyógyulás után tuti kidobnám. :)

2011. okt. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyél semmit, hanem menj orvoshoz! Mikor fogjátok már fel, hogy csak orvosi vizsgálat után lehet teljes biztonsággal kijelenteni, hogy mi okozza a panaszokat? Egyébként is a Canesten csak gombára jó, de azt is orvosnak kell megállapítani, hogy egyáltalán gombája van-e az illetőnek, és ha igen, azt mi okozza és milyen gyógymód kell rá!!!
2011. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!