Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez visszér lehet, vagy más? :O

Ez visszér lehet, vagy más? :O

Figyelt kérdés
Ma láttam meg, hogy a vádlimnál a hajlatnál valami kis piros erek vannak! Anyukám azt mondta, hogy visszér. Mit lehetne csinálni, hogy elmúljon?? Nagyon megijedtem! 15L
2011. jún. 26. 12:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
sportolni kéne
2011. jún. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
22%

nekem az egyik lábamon látszanak nagyon az erek, azt mondta anyu hogy visszér lesz... de addig ne foglalkozzak vele amíg nem fáj. reklámoznak vmi spray-t, vagy kenőcsöt, amitől elmúlik, de nagyon drága.

(sportoló ismerősömnek volt nemrég visszér műtéte)


16/L

2011. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Az 1. az tudatlan , de nagyon!

Anya sportolt sokat és még is kijöttek neki. Sőt, én is sportoltam és tudod mitől jött ki? Igen, a sporttól! Pedig csak kitöréseket csináltam.

Nekem is a vádlimnál jött ki egy az ilyen kékeszöld színű.

Szerintem menj el orvoshoz, kérdezd meg, milyen kenőcsök kaphatóak.

A lényeg, hogy ne erőltesd a lábaidat. Csinálj meleg-hideg váltakozózuhanyt. Ne használj erős,szorítós zoknikat. Néha csináld azt, hogy lefekszel vízszintbe, és a lábadat pedig párnákra támaszd fel.És legyél úgy 5 percig kb. Az egy helyben ülés sem tesz jót, csináld azt, hogy ha huzamosabb ideig egy helyben kell ülnöd, akkor nyújtsd ki a lábaidat, és csinálj körözéseket, vagy csak táncolj vele.A lényeg az, hogy mozgasd a lábaidat.

2011. jún. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem mindegy, hogy sportoló vagy, vagy sportolsz hobbiból... két külön dolog ;)
2011. jún. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Ahha. Csak hogy aki sportoló vagy sportol hobbiból és hajlamos a visszérre úgy is kifog neki jönni, mert ez genetika, öröklődő sajnos. ;)

Tudok én olyan focistáról, akinek tiszta eresek a lábai.

Úgyhogy hagyjuk ezt a baromságot, hogy aki nem sportol annak kijön. Érdekes, tesóm semmit nem sportol és még sem jött ki neki pedig már túl van a 24-en is. Ez genetika.

2011. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hol írtam, hogy aki nem sportol annak kijön


a kérdező lábán meg csak hajszálerek vannak, ha a sporttal erősítené az érfalát, akkor a hajlam nem feltétlen jönne ki ;)


aki meg profi sportoló, ott pont a túlerőltetés miatt jön ki a probléma, ha a hajlam megvan rá


meg kell találni az arany középutat


ja és ha a háziorvosával megtárgyalja a témát, akkor javasolni fogja neki a rutascorbint ;)

2011. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

A sport néha olyan, akár hobbi akár nem, hogy meg kell hozzá magunkat erőltetni.

Ha megfelelő valamiket használsz hozzá, akkor persze, hogy nem jön ki. De nem csak sporttal lehet erősíteni az érfalat, hanem normális étkezéssel is. C-E vitaminokban gazdag ételekkel pl.

Hol írtad? pl az 1.válaszodban. Nekem ez mindig úgy tűnik, mint hogy ha az aki nem sportol akkor mindenféle rossz lehet.

2011. jún. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

imádom ezt az oldalt és ezt az országot is, valamit mindig belemagyaráznak a válaszomba XD, még akkor is, ha semmi olyan szándék, vagy gondolat nem volt mögötte, amit az én számba akarnak adni...


Magyarország, én így "szeretlek"

2011. jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Arra viszont nem gondolsz, hogy tapasztalatból tudom, hogy aki ilyeneket válaszol az miért is írhatja azt.

Sportolni kéne- Igen, de miért? Azt viszont nem írtad a legelső vsz-ba bele. Így lenne teljes, hogy miért kéne sportolni. Nem csak a levegőbe beszélni.

2011. jún. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%

Sportolni kéne-> Ez erősíti az érfalakat-> Nem mindegy, hogy közben hogyan csinálod-> Rutascorbin.


Így már jó lett volna. Ez is egy hasznos válasz lett volna, csak leegyszerűsítetted:-). A 'sportolnikéne' nem mond semmit.

2011. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!