Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez visszér lehet, vagy más? :O

Ez visszér lehet, vagy más? :O

Figyelt kérdés
Ma láttam meg, hogy a vádlimnál a hajlatnál valami kis piros erek vannak! Anyukám azt mondta, hogy visszér. Mit lehetne csinálni, hogy elmúljon?? Nagyon megijedtem! 15L
2011. jún. 26. 12:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Szoktam sportolni, meg itthon is tornázni!
2011. jún. 26. 15:57
 12/14 A kérdező kommentje:
Na de akkor most sportoljak vagy inkább hagyjam abba? Vagy miket lehet?
2011. jún. 26. 16:00
 13/14 anonim ***** válasza:

Sportolj olyat, aminél nem ugrálsz és nem emelsz nehezet. Úszás, bicikli, kocogás, tánc, gyógytorna, jóga. Nem kell erôltetni, inkább rendszeresen kevesebbet. Nem az izmosodás a lényeg, hanem hogy jó legyen a vérkeringésed.

Egyél sok vitamint (fôleg E), kipróbálhatsz krémet (pl. Preludin) és étrendkiegészítôket is (szôlômag, vadgesztenye, áfonya...)


+ Ki is lehet vizsgáltatni, van-e rá genetikai hajlamod. Ha igen, ne dohányozz, nem szedhetsz majd fogamzásgátlót és terhességnél, mûtéteknél oda kell figyelni a trombózis-veszélyre. Kérdezd meg a háziorvost, hol van rá lehetôség, érdemes-e.

2011. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Járok táncolni is, de az nem olyan megerőltető. Nem dohányzok és nem is fogok!
2011. jún. 28. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!