Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előfordul az, hogy orvosnál...

Előfordul az, hogy orvosnál teljesen le kellett vetkőzni, vagy csak bugyi maradhatott rajtatok? Ha igen, akkor miért volt rá szükség, és milyen orvosnál? (iskoladoki, nőgyógyász? )

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Iskoladokinknál, aki nő, tehát én semmi rosszat nem éreztem ebben. Megnézték a gerincünket, a súlyunkat, a magasságunkat.. Pulzus, vérnyomás.. Semmi extra.

Ez gimiben volt, most érettségiztem. Idén is volt egy ilyen vizsgálatunk.

2011. jún. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
teljesen meztelenre kell ehhez vetkőzni?
2011. jún. 26. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk le kellett teljesen vetkőzni:S

Nekem elég nagy a cicim, úgyhogy azt is megvizsgálta és megmutatta, hogy ellenőrizhetem én is, sőt a nuninkat is megnézte gondolom, hogy rendben fejlődik-e.

2011. jún. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egy orvos sem kérheti, hogy vetkőzz teljesen meztelenre! Ha iskolaorvos nézi a puncidat, azt csak úgy teheti, ha felül van rajtad legalább melltartó. Viszont a hüvelyedbe nem nyúlhat, csak rá néz, hogy a korodnak megfelelően fejlődik-e. Ha a melled vizsgálja, akkor legalább egy bugyinak kell rajtad lenni!
2011. jún. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bugyi maradt. Első voltam.
2011. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ilyenkor végig ott kell állni az orvosiban teljesen meztelenül, akár egy vérnyomás mérés vagy bármi közben? az nagyon kellemetlen, lehet, remélem nálunk nem lesz ilyen...
2011. jún. 27. 12:00
 7/9 anonim ***** válasza:
A munkahelyem küldött el orvosi vizsgálatra, nyáron 40 fokban rövidnadrágban alsó nélkül mentem el. Az asszisztensnő mondta vetkőzzek le alsóra. Én bementem a rövidnadrágban, amikor a dokinéni meglátta azt mondta vegyem le, mert így nem tud megvizsgálni. Mondtam nincs alsó rajtam, a válasz nekik nem gond. Levettem az a rövidgatyót és ott álltam egy szál semmiben. Azután jól megvizsgáltak tetőtől talpig kb. 10-15 perc meztelenül. Még szerencse nem vagyok szégyenlős. Jól meg is jegyezték a sztorit, mert egy év múlva amikor újra mentem meg is jegyezte az asszisztens csaj amikor alsóban mentem be, hogy túl vagyok öltözve...
2011. jún. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző: hányadik topikba irod már be ezt a kamusztoridat?
2012. febr. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8.

Az állandó kötekedéseden kivűl, telik tőled más is?

2012. máj. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!