Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Leakartunk ma feküdni barátomm...

Leakartunk ma feküdni barátommal délután. Berakta, de nagyon fájt, elmentem wc-re és tiszta vér voltam, de csak bugyi. Wc papír nem, meg utánna nem is volt semmi, szal nem értem mivan. Me mensiig lenne még 2 hetem kb?

Figyelt kérdés
ez a h*lye meg azt mondta h lehet elvetéltem vagy vmi iesmi.. és azt mondta h nem viccel... most nem tudom mivan... ??? vki vmit?
2010. aug. 15. 22:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
53%
az elvetélés teljesen más:D amikor terhes vagy és elveszíted a babádat.
2010. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
66%
amúgy korotok?:D
2010. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ajjj gondolom te oan fú de tapasztalt lehetsz... :D soha nem volt még ien velem azért kérdeztem gondolom... -.- és nem ien idióta válaszokat meg kérdéseket várok... képzeld anyám is így vetélt el, h elment wc-re pisilni bevérzett azt csá.. ennyi volt.. idióta barom, ha nem tudsz semmit akk ink ne írj.. kössz..
2010. aug. 15. 22:53
 4/26 anonim ***** válasza:
80%
Te jó Isten, hány éves vagy? Írni még nem tanultál meg, de szexuális életet már élsz?
2010. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha előző hónapban rendesen megvolt akkor nem voltál terhes,nem attól véreztél,ugy néz ki félidőben vagy,ha 2 hét múlva kell megjönnie,ettől is lehet a vérzés,megvastagszik a méhnyálkahártya,peteérés van.
2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
66%
drágám... mivan terhes vagy hogy elvetéltél? gondolkozz már
2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%

1. ha első alkalommal sexeltetek, akkor nem vetélhettél el:P

2. ha nem első alkalommal sexeltél, akkor miért nem védekeztetek? mert fogantatás csak úgy történhet meg (feltéve, h jó az óvszer stb)

2010. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

első vagyok és lány:P és én normális választ adtam szerintem.

első alkalom volt,hogy pénisz került beléd?:D

2010. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

óóó anyám.. hát ti nem vagytok normálisak eskü... képzeld már középiskolát is befejezem 1 év múlva.. jééé :O

am.. nemvok hülye.. tudom h csak úgy lehet elvetélni h terhes vok... :) azta mindenit :d gondolom ienkor arra kéne gondolni h nem védekezünk... nemkellenek szövegek h ienkor ne csodálkozzak meg stb.. nemérdekelnek.. csak 1 kérdést tettem fel.. 1 normális választ kaptam.. nekem elég.. thx

2010. aug. 15. 22:59
 10/26 anonim ***** válasza:
53%
Meg mondom neked a frankón, az van kicsi leányom, hogy szűz vagy, vagyis voltál.
2010. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!