Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha véletlen egy héttel korábba...

Ha véletlen egy héttel korábban hagynám abba a fogamzásgátló szedését, akkor a menstruációm is megjönne a tabletta szüneteltetése alatt?

Figyelt kérdés
Nincs szándékomban hülyeséget csinálni és direkt 1 héttel előre hozni, csak kíváncsi vagyok mi történne. Gondolom nem védene a tabletta, de mi lenne a vérzéssel?
2011. jún. 26. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az utolsó szem beszedése után 2-3 nappal megjönne a megvonásos ugyanúgy, de igazad van. nem védene a tabletta.
2011. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bármeddig szeded a tablettát, rá 2-3napra megjön a megvonásos vérzés. De abban az időben már nem lennél védett értelemszerűen. Én most 2 hónapig szedtem folyamatosan a tablettát, (nem tartottam a 21bogyó után 7napos szünetet)de semmi mellékhatás nem volt és ugyanúgy megjött.Lagziban voltam mikor megjött volna, ráadásul fehér volt a ruhám, és az első napom nagyon erős szokott lenni, úgy voltam vele, ezt inkább kikerülöm. De persze ebből nem csinálok rendszert!
2011. jún. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!