Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Voltam a mensim előtt 1...

Voltam a mensim előtt 1 nappal ultrahangon és ott azt írták a papírra hogy: Polycysta jellegű. Most PCO-m van vagy nem?

Figyelt kérdés
De csak jellegű!A mensim csak rendszertelen volt de azóta az is beállt 31-33 napra!Nem mondta a doki hogy PCO-s vagy csak én feltételezem mert olvastam az interneten!De nem híztam,meg nem is szőrösödtem!A hajam meg nem hullik nagyon csak szokásosan a hajmosásnál(de nem vészes)Akkor miért írta a papírra hogy polycysta jellegű!Nemlehet hogy csak azért mert mensim előtt 1 nappal ultrahangoztak meg?Ez befolyásol valamit?Nagyon félek!:-(
2008. febr. 25. 10:47
 1/3 A kérdező kommentje:
A mensimet beállította Apranax gyógyszerrel!Hatásos volt szerencsére!Ha van mensim rendszeresen akkor is lehetek PCO-s?
2008. febr. 25. 10:50
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondták, hogy menj vissza?

Sztem nem lehet gond, főleg hogy beállt a mensid, de azért a magad megnyugtatására menj vissza, és kérdezz rá, mi van most.

2008. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A PCO nem egy elviselhetetlen betegség, ha az is van, ne félj tőle. Annyit jelent, hogy a petefészekben, rajta sok kicsi ciszta van, ami általában gátolja a peteérést és ezrét késik vagy nem jön meg a menses. Fogamzásgátlót szoktak adni, ami beállítja a ciklust, ezt szedni kell addíg míg babát nem akarsz. Nekem 7 éve derült ki, semmi panaszom nem volt vele, és áprilisban abbahagytam a tabit és szeptemberben terhes is lettem:-)

TEhát ne félj, semmi gond, szedd a tabit.

A mensi elötti uhot nem zavarja a mensi előtti idő. Teljesen mindegy, mikor uhoznak meg.

A dokidat kérdezt a többiről, pontosat ő tud mondani.

2008. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!