Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejlődhet normálisan a baba,...

Fejlődhet normálisan a baba, ha nem látszik petezsák még az ultrahangon a menstruáció kimaradása után 5-6 nappal?

Figyelt kérdés
Túl vagyok 4 nagyon halványan ( azóta sem erősödő:( )pozitív teszten és több, mint egy hetes vérzéskimaradáson. Tünetem semmi nincsen és borzalmasan félek a következő ultrahangtól.
2009. ápr. 20. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Még nagyon picike a terhességed. Nyugodj meg.

A következőn ott lesz az a pontocska.

2009. ápr. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon korán voltál uh-on!Én két hét késés után mentem és akkor már szépen látszott a baba is és a szívműködése is!
2009. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj én is először 4+5 hetesen voltam és a doki semmit sem látott. A következő 6+1 hetesen volt és akkor már ott volt a petezsák, de még szívműködés semmi.

2009. ápr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Az idegeskedés csak árt. Ilyenkor még nagyon picikék! Ha nem elég alapos a doki és nem jó az uh sem, akkor tuti nem fog látni semmit (persze nem vagyunk egyformák!). Én is kb 5-6 nappal voltam uh-n mert hasmenésem volt és lázam és megijedtem, és a SOTE II-n a doki legalább negyed órán át vizsgált uh-n, még pisilni is elküldött, és nagy nehezen talált egy 3mm-es pontot. De a nyálkahártyámból azt mondta valószínű a terhesség de hogy ebből még bármi lehet.(volt vagy 6 szép pozi tesztem)

Tehát ne aggódj, ott lesz a baba a következő uh-n!!! Ja, és kb 5 nap múlva tesztelj, akkor erősebb lesz már.


Gratulálok és vigyázz magatokra!

2009. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon remélem én is, hogy így lesz, csak aggaszt, hogy nem erősödik a csík azon a fránya teszten és nem érzek semmit, ami terhességre utalna. Talán néhány napig fájt egy ici picit a mellem, de már ennyi sem. Fura, hogy elmúlt ez a tünet is.Tavaly elvesztettem a 12. héten a babámat és most talán túl is pörgöm néha a témát sajnos. Szörnyű volt a múlt heti "eredménytelen" uh, még akkor is, ha sejtem, hogy korai volt.

Köszönöm a megnyugatást!

2009. ápr. 20. 14:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is túl vagyok egy vetélésen, tavaly ősszel történt, 9 hetes pocilakóm volt. Most ismét babát várok, a 7. hétben járok. Én is nagyon aggódom, nagyon félek, direkt az előzmények miatt, csak egy hét múlva megyek dokihoz, hogy nehogy túl hamar legyen az uh, mert akkor tudom rettegni fogok, hogy nincs szívhang.

Én eddig csak egy db tesztet csináltam, a nem várt utáni 3. napon. A sok tesztelgetéssel csak bestresszeled magad. Bárhogy hozza most az élet, ellene és mellette tenni úgysem tudsz, ez egy türelemjáték egészen a szülésig.

Hagyd a teszteket és magad figyelgetését. Nekem a rosszullétek, hányinger csak a 6. hét betöltése után kezdődött.

Nagyon korán voltál dokinál és az igazi tünetek is csak ezután fognak jönni!

Az előző terhességedhez pedig ne viszonyítsál, ahány terhesség annyi féle tapasztalat. Tudom miről beszélek, ez a 4. terhességem!

2009. ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csodálom a türelmedet és a higgadtságodat, próbálok tanulni belőle. Tudom én is, hogy ahány terhesség annyi féle és az elkerülhetetlen ellen sem tehetek semmit, de mégis ott motoszkál folyamatosan, hogy baj lehet és nem tudok lazítani a görcsön:( Az előző terhességnél soha eszembe sem jutott, hogy valami nem OK.

Kívánok Neked nagyon szép babavárást és köszönöm a válaszodat!

2009. ápr. 20. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm. A higgadtság és a türelem nekem is csak pár napja jelentkezett. Amióta tudom, hogy újra babát várok, minden nap rettegtem, görcsben állt a gyomrom, még tettem is fel erről itt egy kérdést.

Viszont tényleg csak 2-3 napja megszállt a nyugalom. Nem tudom, hogy vihar előtti csend-e ez vagy pedig a tudatalatti bizonyosság, megérzés, hogy minden rendben.

Lehet, hogy az elfogadás, bármi is történjen.

Szerintem te is túl fogsz jutni egy holtponton, amikor már jobb lesz. Még múlt héten én sem gondoltam volna, hogy eljön ez a pillanat.

Mikor mész legközelebb uh-ra? Írd meg, hogy mi volt! Szorítani fogok!

utolsó v.

2009. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia! Tegnap én is megnyugodtam egy kicsit a válaszoktól úgyhogy az estém már sokkal kellemesebb volt, mint a hétvége. Pénteken délelőtt kell mennem ultrahangra, addig csak eltelik az idő valahogyan. Köszönöm a drukkot, szorítok én is Neked!
2009. ápr. 21. 09:09
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma voltam uh-n és 5mm-es petezsákot látott az orvos:) Azt mondta minden rendben 2 hét múlva kell mennem újra. Köszönöm a bíztatást, nagyon sokat jelentett!

Mindenkinek szép babavárást/ babázást kívánok!

2009. ápr. 24. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!