Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nogyogyasz meg tudja allapit...

A nogyogyasz meg tudja allapitani, hogy ujjaztak-e mar meg valakit? Es azt az elso vizsgalaton mondani is fogja, ha eszre veszi Illetve, ha elveszti valaki a szuzesseget gondolom azt is latja, de ra is kerdez, vagy valami?

Figyelt kérdés

Valoszinuleg anyukammal megyek, de nem szeretnem, hogy tudjon ezekrol a dolgokrol.

A szuzessegemet meg nem veszitettem el, de mar ujjaztak, es felek, hogy a doki kozli anyammal.


2011. jún. 28. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
először mikor voltam, és vizsgáltak is, akkor még szűz voltam, de már ujjazáson túlestem. Természetesen nem jön rá. Azt kérdezi, hogy volt-e már aktusod, megmondod, hogy nem és ennyi. Másrészt jobb, ha anyukád nem megy be, csak feszélyezne, és ott eléggé el kell engedned magad. Ne aggódj, és ésszel de nagykanállal mindent:P:)
2011. jún. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
71%
Nem közöl a doki anyával semmit. De te közöld a dokival, hogy nem éltél még nemi életet. Ha vizsgál akkor kissé kellemetlen lesz, mert azt végbélen keresztül teszi. Nekem is így volt. És ha nem akarod akkor nem kell anyának ott lennie a vizsgálatkor.
2011. jún. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

A szüzesség elvesztését meg tudja állapítani, az ujjazást nem, ha nem sérült a szűzhártya.

A doktor előbbi esetben is diszkrét lesz, ne aggódj :)

2011. jún. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudja megállapítani, hogy megujjaztak-e már, de még az sem, hogy szexeltél-e. Csak azt látja, hogy elszakadt-e már a szűzhártyád (ami ugye mástól is elszakadhat pl.: sportolás).

A vizsgálat elején megkérdezi(ha még se, akkor te mondd el), hogy volt-e már szexuális kapcsolatot, te akkor mondd csak az igazat, neki aztán elmondhatod, mert köti az orvosi titoktartás. Anyukádnak sem kell bent lennie, sőt csak külön kérésre szoktak bent maradni a vizsgálat során.

01:14-es, Te meg ne ijesztgesd szegényt, attól, hogy téged úgy vizsgáltak, őt nem valószínű. Ugyanis elmondanám, hogy a szűz lányokat hüvelyen át is vizsgálhatják, persze csak a normálnál kisebb nőgyógyászati műszerekkel(mostanában az orvosok nagyrésze így csinálja, max. a maradiak nem). Úgyhogy nyugi kislány, fel a fejjel! ;)

2011. jún. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne anyudnak benn lennie? Ne már! Alap, h ő kint várakozik, míg téged vizsgál a doki.
2011. jún. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Es egy ilyen vizsgalat korulbelul meddig tart?

Illetva hallottam, azaz olvastam a neten olyat, hogy valakinek a nogyogyaszati kacsatol orgazmusa volt:O mennyi ennek a valoszinusege, hogy velem is megesik?

nem szeretnek ilyen helyzetbe kerulni a doki elott...

2011. jún. 28. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
A vizsgálat 2 perc kb. Aki azt állítja, hogy a kacsától orgazmusa volt, az vagy hazudik, vagy menjen beperelni az orvost.
2011. jún. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat enis ezert talaltam erdekesnek a sztorit :O...
2011. jún. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!