Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire kell levetkőzni, és...

Mennyire kell levetkőzni, és mi történik gimnáziumban orvosi vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bugyi és melltartó maradhat.
2011. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Bugyi-melltartó.

Ortopédiai szűrés (gerinc, lúdtalp), pajzsmirigy megtapintása. Nekünk a szeméremdombunkat is megnézte, továbbá a melleket is megvizsgálhatják.

Védőnői szűrővizsgálaton nem kell levetkőzni, ott látás- hallás, magasság, súly, vérnyomás.

2011. szept. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekünk csak a pólót kellett levenni, minden más maradt, meg a cipőt súly és magasságmérésnél.
2011. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Már olvastam itt többször is, hogy van akinél mell és punci vizsgálat volt.
2011. szept. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi 3-an 4-en mentünk be egyszerre és bugyi meg melltartó maradt ... amúgy semmi extra nincs szemvizsgálat, hallás vizsgálat, vérnyomás, gerincedet megnézik meg megkérdezik h van-e valami allergiád vagy szedsz-e rendszeresen valamilyen gyógyszert kb ennyi .. :)
2011. szept. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én most lettem gims, nekünk adtak tájékoztatót, milyen vizsgálatok lesznek. 9.-ben csak a lúdtalpat és a gerincet nézik meg, ez pont tegnap volt. Ez azért szükséges, mert itt van lehetöség gyógytesire. A cipöt kellett levenni, és a felsömet, melltartó maradhatott. 10-ben általános vizsgálatok lesznek, fogorvos, hajellenörzés(nincs-e tetü), hallás- és látásvizsgálat, golyvaszürés, vérnyomás, súly, magasság. Ugyanaz, mint általánosban.
2011. szept. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk úgy volt, hogy az összes lány egy szobában és le kellett venni a melltartót is és megnyomkodták a mellünket. Nagyon utáltam... meg a védőnő okoskodott ott a gerincferdülésemmel. Nem számított neki, hogy járok ortopédiára.

Ha most lenne ez, tuti nem hagynám, hogy hozzám nyúljon az a nyanya.

2011. szept. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
a szeméremdomb megtapintásához le kellett venni a bugyit?
2011. szept. 10. 15:25
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell kell levenni a bugyit,hanem elég csak beljebb húzni a bugyit,de nem kötelezhetnek a vizsgálatra.


Már igen sok év eltelt azóta.Remélem nem volt ilyen vizsgálat nálatok.Én nem vettem volna rajta részt az biztos.

2014. febr. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!