Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan cseréljek apósomnál...

Hogyan cseréljek apósomnál tampont/betétet? Ti hogy oldanátok meg, ha ebben a helyzetben lennétek?

Figyelt kérdés

Külföldön élünk és 3 hétre apósomhoz megyünk, mert eltört a combcsontja és akkor engedik ki a kórházból és nem lehet egyedül.

De egy vidéki parasztházban lakik, ahol csak fürdőszoba van bennt, a budi az udvaron. Olyan hagyományos pottyantós. Ráadásul olyan rozoga szegény, hogy ráüllni sem merek, mert félek, hogy beszakad.

Na nekem ebből a 3 hétből, a második héten pont meglesz a mensim. És az első 2-3 napban nagyon erős szokott lenni. Ilyenkor a legnagyobb OB tampont is 2 óránként kell kicsrélni. Éjszaka sem birja tovább 3-4 óránál. Tehát éjszaka is fel kell kelni cserélni.

De hol és hogyan? A fürdőszobában van villany és melegviz is, de wc nincs. A budiban az udvaron sötét van, egyik kezemmel kapaszkodni kell, hogy ne essek el, mert ugye ráülni nem merek, a másikkal meg fogni kell az ajtót, hogy ne nyiljon ki. És ha ki is cserélem a tampont, nem tudom a kezemet megmosni sem.

Eddig mindig akkor mentünk, amikor nem volt meg és nem volt ilyen gondom. De most nem választhatjuk meg, mikor megyünk.

Hogy csinálnátok?


2009. márc. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
én a fürdőszobában cserélném ki, vinnék magammal egy pár zsepit, abba becsomagolnám, és kukába vele. nem kötelező a wc-ben kicserélni nem? ;)
2009. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Elmész wczni majd a fürdőben bent mikor mész kezetmosni akkor meg felteszed az új tampont. Ennyi. Sokkal jobb a helyzet mintha apósodnak kellene tampont cserélned :D:D
2009. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
88%
Vagy pedig ki sem kell menni hanem bent a szobában...ez természetes dolog és ha ennyire gáz a helyzet tök mind1 hol cserélsz..zsepibe belecsomagolod beleteszed egy zacsiba esetleg aztán kidobod..ennyi :D
2009. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%

Igazán nem tudom mi a problémád ezzel. Mivel apósod fel sem tud lényegében állni, nem fog rád nyitni a fürdőben. Szépen elintézed ott, ha nem akarod külön minden egyes alkalommal zsepiben kicipelgetni vegyetek a kis kukát ami ott is maradhat a fürdőben későbbre is .Gondolom ha fürdeni mész akkor is magadra zárod majd az ajtót ilyenkor is megteheted. Nem kell senkinek az orrára kötni miért jársz be oda. Ezernyi dolgod lehet.

Istenkém soha nagyobb bajod, problémád ne legyen az életben!

2009. márc. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!