Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a méhem?

Mitől fájhat a méhem?

Figyelt kérdés
Miután megfürödtem és megtörülköztem, éreztem, hogy fáj a méhem bal oldala, ha egy kicsit is hozzáérek. Azóta már akkor is fáj, ha nem érek hozzá. Nem tudom mi lehet az oka 14 éves vagyok, ezért még nem akarok ilyennel orvoshoz menni. :S
2011. jún. 29. 18:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Még talán fontos lehet az is, hogy 4-5 napja nagyon erőtlennek érzem magamat. Az ágyból alig bírok kikelni, annyira fáradt vagyok, pedig mindig 8-10 órát alszom. Eddig sosem volt ilyen.
2011. jún. 29. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Menstruálsz már?
2011. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miből gondolod, hogy a méhed az... Akár még vakbél is lehet. Én mégiscsak javasolnám az orvosi vizsgálatot.
2011. jún. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, menstruálok, tegnap múlt el. Ez is lehet az oka?


Második válaszoló, a vakbél jobb oldalon van, egyszer már voltam miatta orvosnál, de kiderült hogy nincs vele semmi. És nekem a bal oldalon fáj.:S

2011. jún. 29. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Mielőbb fordulj orvoshoz - egyáltalán nem biztos, hogy nőgyógyászati eredetű a fájdalom, de ha igen, akkor is csak orvos tudja mindezt eldönteni!
2011. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért írtam, mert úgy tudom előfordul, hogy kisugárzik a fájdalom a bal oldalra.
2011. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj dokihoz, ha nem is rögtön nőgyógyászhoz,hisz nem biztos, hogy az,legalább a háziorvoshoz menj el mihamarabb.
2011. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnos 14 éves korban, sőt már kisgyerek korban is lehet olyan baj, amivel nőgyógyászhoz kell menni. Ne halogasd, nehogy rosszabb legyen!
2011. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!