Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajánlanátok valamit a menstruá...

FeketeNapocska kérdése:

Ajánlanátok valamit a menstruációs görcsökre? Nem gyógyszerre gondolok hanem valami bevált tippekre?

Figyelt kérdés
25éves lány vagyok,havonta olyan görcseim vannak, hogy már elviselhetetlen.hányok,megy a hasam,belázasodok- ezt még elviselném, de a görcsök azok nagyon durvák,olyan mintha a méhem leakarna szakadni.és ez minden hónapban így van.A nőgyógyászom fogamzásgátló tablettát ajánlot,szedtem fél évet akkor kicsit jobb lett,de már szeretnénk babát,szóval már egy ideje nemszedem.Köszi aki segit :)
2011. jún. 30. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Melegvizes palack, cickafark tea, levendula illóolaj párologtatás. Van sok természetes módszer.

A hátrányuk az, hogy a legtöbbet csak otthon tudod alkalmazni, ha egész nap dolgozol, akkor sajnos csak a görcsoldó marad az ilyen durva görcsöknél :(

2011. jún. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is a cickafark teát ajánlom, de gyógyszer mellé, kiegészítésnek. Önmagában nem hat. Már 1-2 nappal korábban elkezdheted inni. Nekem "csak" göcsöl, láz, hányás nincs, de csak úgy hat a tea, ha közben beveszek Cataflamot (receptes). Az vált be a legjobban.


Vigasztaljon: azt mondják, szülés után megváltozik a menstruáció, aki nagyon görcsölős volt, annak elmúlik, aki korábban meg se érezte, az görcsölős lesz. Nem tudom, mi igaz belőle, de reménykedni lehet. :)

2011. jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, a teát biztos fogom inni,mert nem árthat.Igen hallottam ezt én is,mondjuk anyum is nagyon görcsöl pedig van pár gyerköce,és görcsölt mindig is de kitudja :)
2011. jún. 30. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:

A teát mondanám én is. Illetve én is cataflam-ot szedek olyankor. Úgy vettem észre, hogy az a legjobb nekem. Bár annyira nem szoktam görcsölni, de azért jobb ha egyáltalán nem fáj semmi. Mostanában fogok menni dolgozni, nem tudom, hogy azon a napon, hogy fogok tudni elmenni. :S


25/L

2011. jún. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!