Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötét színű szeméremajkak, ez...

Sötét színű szeméremajkak, ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom, elég hülye kérdés, de nem tudom, hogy ez normális-e vagy nem. A szeméremajkaim nagyon sötét színűek, barnák, holott elég fehérbőrű vagyok. Illetve a mellbimbóim is sötétebbek az átlagnál. Terhes sosem voltam, és valahogy úgy emlékszem, hogy régen nem ilyen volt. De lehet, hogy tévedek. Ez simán genetika, vagy akár betegségre is utalhat? Előre is köszi a válaszokat!
2011. júl. 1. 00:42
 1/7 Alexandra Tomolák válasza:

teljesen normális :)

ha csak ennyi "bajod" van vele, nem fájnak és nincsenek rajta kiütések meg semmi, akkor normális.

2011. júl. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nincs, szerencsére, csak kicsit kellemetlenül éreztem magam, múlt héten voltunk sátorozni, a kempingben közös zuhanyzó volt, és nagyon sok lány-nő egyáltalán nem szégyenlősködött, így akarva-akaratlanul is láttam dolgokat. Én meg tök kellemetlenül éreztem magam, hogy lehet, valami gond van velem. Így a neten is nézelődtem, de kevés ilyet találtam. De ezek szerint mégis normális. :) Pedig olyan jó lenne, ha szép világos színű lenne nekem is, mint a testem többi része. :(( Tisztára gátlásos lettem emiatt, mert pont most kerültem közelebb egy fiúhoz, és kicsit ráparáztam. :S
2011. júl. 1. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, tényleg normális dolog. Képeken is lehet látni iylet néha. És ne légy emiatt gátlásos, ha közelebb kerülsz ahoz a sráchoz, így is szeretni fog, ha emg nem tetszik neki, nem érdemel meg:) Hidd el, ha szeretni fog, úgysem ez számít.(:
2011. júl. 1. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*mármint lehet hogy nem tetszik neki, dehát nem lehet minden és mindenki tökéletes. Szóval úgy értem hogy akkor nem érdemel meg, ha emiatt visszautasít..de csak nem(:
2011. júl. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert több pigment gyűlt ott össze, de teljesen normális.
2011. júl. 1. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 yuda ***** válasza:
Pasi vagyok és engem abszolut nem zavarna, olyan szinten, hogy néznék rád, téged mi zavar ebben? :)
2011. júl. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Elárulok egy titkot: A fiúk többségének is sötétebb ott a bőre! Ez teljesen normális, és amelyik fiú emiatt nem akar veled lenni, az buuzi!
2011. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!