Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől hullik így a hajam? A...

Mitől hullik így a hajam? A sötét hajfesték lehet az oka?

Figyelt kérdés

Mióta festem a hajam nagyon hullik. Sötétbarna színnel szoktam festeni,nem túl gyakran. Már jó ideje nem festettem be de így is ugyanúgy hullik :S

3 hete szedek Hair Clinic tablettát.

Mit tegyek, hogy megállítsam a hajhullást? Nem merem megint befesteni, de lenöveszteni sem szeretném, mert elég világos az eredeti hajszínem.

Mivel ártok többet ha leszivatom, vagy ha befestem egy világosabb árnyalattal?


2011. okt. 8. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor mindig elkezdõdik a hajhullàs és tavaszig tart. Làtom,ahogyan nõnek az ùj hajszàlak.

Azzal, hogy befested vilàgosabbra a hajadat nem lesz rosszabb,mint a sötét hajfestékkel. Valahol olvastam, hogy a sötét hajfestékek àrtalmasabbak, mint a vilàgosabbak.

2011. okt. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem már hullik jópár hónapja, nem tudom mitől, de annyira idegesít, dokinál is voltam.Mondjuk én melíreztetem a hajam, olvastam,hogy 6 hetet minimum várni kell a 2 festés között, ha hullik a haj..vagy valami ilyesmi volt.
2011. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet megfázott a fejbőröd.

Nekem is volt kb 1 éve nagyon erős hajhullásom. Én akkor abbahagytam pár hónapra a festést - az egészség fontosabb.

És hajszesszel kezeltem. Sokféle van, ami hajhullásra jó. Vichy az egyik legjobb és legdrágább. De van olcsóbb is, ami jó. Neked kell kikisérletezned melyik válik be. Nekem a Herba Vita volt az egyik legjobb, ez kb 600 ft és elég 1-2 hónapra.

2011. okt. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Vichy hajszesz mennyibe kerül?
2011. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Vichy hajhullásra azt hiszem ampullákat ad és sampont. Egy kúrára elég készlet kb 6000ft, legalábbis ennyi volt x évvel ezelőtt, ma lehet több.
2011. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!